Angle down Atgal

Imunoterapija jaunai dviejų vaikų mamai

2017 m. mano 30 metų žmona Loreta apsilankiusi pas gydytoją dėl kelių gūzelių pažastyje išgirdo baisią gydytojų diagnozę – 99 proc. piktybinis krūties vėžys. Biopsija patvirtino medikų nuogąstavimus – išplitusios vėžinės ląstelės buvo apėmusios didžiąją dalį limfmazgių raizginių.

Nieko nelaukę nusprendėme gydymo imtis Vilniuje – pusę metų kas kelias savaites vykome į chemoterapijos kursus. Po jų Loretai buvo atlikta krūtų operacija ir pašalinti visi vėžiniai židiniai.

Likimas mums padovanojo metus ramybės – liga pasitraukė ir atrodė, kad viskas eina tik geryn. Kol vieną dieną buvo atlikta vidinių organų echoskopija ir ištarta dar viena šokiruojanti naujiena – vėžys sugrįžo, tik šį kartą į kepenis. Gydytojai buvo pasiruošę išoperuoti vieną echoskopijoje matytą židinį, tačiau per operaciją paaiškėjo, kad jų buvo net 5 – mažesni, nesimatę per echoskopą.

Kaip tyčia, kartu su metastazavusiu vėžiu į kepenis, Loretai prasidėjo ir stiprūs galvos skausmai. Aplinkiniai tikino, kad tai – nuo streso dėl ligos. Tačiau net ir sėkmingai išoperavus kepenis, galvos skausmas tik stiprėjo, atsirado silpnumas dešinėje rankoje ir kojoje, sutriko koordinacija, kol galų gale Loretai nebepavyko išlaikyti tušinuko rankoje. Galvos magnetinio rezonanso tyrimas parodė, kad vėžys buvo išplitęs ne tik kepenyse, bet pasiekė ir galvos smegenis.

Prieš kiek daugiau nei savaitę mano žmonai buvo atlikta gama peilio procedūra – panaikintas didysis židinys. Vis dėlto, po operacijos paaiškėjo, kad židinių yra daug daugiau.

Juos bus bandoma panaikinti švitinimu. Deja, tikimybė, kad švitinant pavyks juos visus išnaikinti – maža. Lieka vienintelė išeitis – imunoterapija.

Imunoterapija gali būti vykdoma Klaipėdoje arba Vilniuje. Pasak gydytojų, tikimybė, kad padės – apie 40 proc. Tai mūsų šeimai – daugiau nei skaičius. Tai didžiausia viltis, kad mūsų 5-erių ir 7-erių dukrytės augs su mama.

Imunoterapija nėra kompensuojama, o viena jos dozė kainuoja 7 tūkst. eurų. Tai be galo didelė, tačiau ir neįsivaizduojamai svarbi pinigų suma – ta, kuri gali padėti išgelbėti vos 32 metų mano mylimos ir mylinčios moters gyvybę.

Kiekvieno jūsų auka, kiekvienas prisidėjimas būtų didžiausia dovana ir viltis išgyventi.

Aukoti galite ne tik banko pavedimu, bet ir PAYPAL m.kalninkas@gmail.com

Mūsų vienintelis troškimas šiandien – turėti mamą ir žmoną šalia. Aš, mūsų dukrytės ir Loreta būsime amžinai jums dėkingi.

Banko sąskaita: LT057300010091802900 Marius Kalninkas. Paskirtis : Parama Loretai

Ačiū už Jūsų gerumą.

Marius

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite