Angle down Atgal

Ilgapirščiai pradėjo darbuotis Birštono apylinkėse

Birštono seniūnijoje vasario 24 d. įvykdyta vagystė – įsibrauta į negyvenamą sodybą,  iš kurios buvo pagrobti alkoholiniai gėrimai, įrankiai, akumuliatorius. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Nusikalstamą veiką padarę asmenys nustatyti – pagrobtu automobiliu iš kaimyninės savivaldybės atvykę nepilnamečiai.

Patariame būti dėmesingiems, rūpintis, saugoti ir apdrausti savo turtą, bendrauti su kaimynais, stebėti savo gyvenamąją aplinką. Jeigu išvykstate ar nuolat negyvenate turimose sodybose, butuose, paprašykite kaimynų, kurie nuolat gyvena, prižiūrėti Jūsų turtą.

Sąmoningi ir bendradarbiaujantys kaimynai gali tapti puikia vagysčių ar įsilaužimų į būstus prevencijos priemone, beveik prilygstančia filmavimo kameroms ir durų užraktams, svarbiausia, kad kaimynystėje pastebėję ką nors įtartino, gyventojai užfiksuotų kuo daugiau detalių, o žiniomis pasidalytų ne tik su kaimynais, bet ir su policijos pareigūnais.

Nebūkite abejingi savo ir aplinkinių saugumui, visada pastebėję įtartinus automobilius, asmenis, nedelsiant praneškite policijai Skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112.

Būkite budrūs!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite