Angle down Atgal

Ignalinos gimnazijoje „Gyvasis tautos žiedas“

Kovo 8 d. Ignalinos gimnazija prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Gyvasis tautos žiedas“, kviečiančios patraukliai ir žaismingai paminėti vieną svarbiausių mūsų valstybės istorinių datų. Gimnazijos kieme susirinkę gimnazistai ir mokytojai, sustojo į penkis žiedus, simbolizuojančius bendrystę ir vienybę.

Renginio metu buvo prisiminta, kokiomis sąlygomis ir kaip buvo atkurta Lietuvos Nepriklausomybė 1990 metais, kaip ji buvo ginama, kaip buvo siekiama jos įtvirtinimo, sustiprinimo ir tarptautinio pripažinimo. Gimnazistai perskaitė savo sveikinimus 29-ąsias nepriklausomybės atkūrimo metines mininčiai Lietuvai ir į orą paleido ryškiaspalvius Lietuvos vėliavos spalvų balionus. O suskambus dainos „Tu Lietuva, tu mana“ melodijai, į smagų šokį įsijungė visa gimnazijos bendruomenė.

Po nuotaikingo ir žaismingo Nepriklausomybės atkūrimo metinių minėjimo dalis gimnazistų ir mokytojų sėdo pasitikrinti lietuvių kalbos žinių ir rašyti Nacionalinį diktantą. Diktantas rašomas jau dvyliktus metus ir kone kasmet prie šios iniciatyvos prisijungia Ignalinos gimnazijos bendruomenė. Šiemet išbandyti savo jėgas panoro 23 bendruomenės nariai. Galima sakyti, kad Kovo 11-osios išvakarėse rašomas diktantas – dar vienas pagarbos savo šaliai ir kalbai ženklas.

Ignalinos gimnazijos nuotr.
Ignalinos gimnazijos nuotr.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite