Sportas2021 m. Gegužės 4 d. 08:48

Ignaliniečiai dalyvavo Lietuvos jaunučių ir jaunių dviračių sporto pavasario pirmenybėse

Utena

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

173798

Balandžio 30 – gegužės 1 dienomis Utenoje ir Anykščių apylinkėse vyko Lietuvos jaunučių ir jaunių dviračių sporto pavasario pirmenybės, lenktyniavo beveik 100 dviratininkų.

Pirmą dieną vaikai startavo 10 kilometrų asmeninėse lenktynėse laikui. Merginų jaunučių grupėje Karolina Gailiešaitė iškovojo 4 v., Mantė Steponėnaitė – 5 v.. Vaikinų jaunučių grupėje Lukas Šišovas 12 v., Rokas Smagurauskas – 33 v.

Nepasisekė Giedriui Mudėnui, dėl techninių kliūčių finišo nepasiekė.

Antrą dieną sportininkai turėjo įveikti 2 ratus po 20 km. Jaunučių grupėje Karolina Gailiešaitė iškovojo 3 v., Mantė Steponėnaitė – 12 v. Vaikinų jaunučių grupėje Lukas Šišovas iškovojo 19 v., Giedrius Mudėnas griuvo ir varžybų nebaigė. Rokas Smagurauskas finišo nepasiekė.