Angle down Atgal

Idėjos, kaip galima nustebinti vaiką jo gimimo dienos proga

Gimtadienį vaikai laiko itin svarbia švente, todėl svarbu pasirūpinti, kad šią dieną nuo solenizanto veido nedingtų šypsena. Nė vienas gimtadienis nepraeina be individualaus dėmesio ir gardžių vaišių, tačiau taip pat tenka pasvarstyti ir apie tai, kokią dovaną įteikti. Deja, ne visada yra paprasta nuspręsti, kokie daiktai vaiką tikrai maloniai nustebintų, todėl dalijamės keliomis tikrai šauniomis idėjomis.

Kamuoliukų baseinas

Tokia dovanos idėja tinka 6 mėnesių – 6 metų vaikams. Baseinas su kamuoliukais vaikams visuomet palieka didžiulį įspūdį, nes jie kamuoliukų baseine gali tyrinėti juos supančius objektus, šokinėti, ir t.t. Baseiną su kamuoliukais galite įrengti tiesiog vaiko kambaryje – tam tikrai nereikės labai daug vietos. Baseine naudojami kamuoliukai yra gaminami iš sertifikuotų medžiagų ir atlaiko net iki 120 kilogramų apkrovą. Jei ilgainiui dalis kamuoliukų išsibarstytų ir pasimestų, turėsite galimybę juos papildyti. Specialių baseinams skirtų kamuoliukų galite įsigyti čia: https://www.funnybubbles.lt/collections/kamuoliukai.

Smėlio dėžė

Ikimokyklinio amžiaus vaikams labai patinka statyti smėlio pilis ar formuoti kitus objektus, tad tuomet, jei nuosavo namo kieme turite šiek tiek laisvos vietos, smėlio dėžė tikrai gali būti viena geriausių dovanų idėjų. Naudinga rinktis smėlio dėžę su dangčiu: tai padės palaikyti higieną ir apsaugos smėlį nuo kritulių. Dėžėje naudojamą smėlį rekomenduojama atnaujinti kas metus – tą geriausia atlikti kiekvieną pavasarį.

Medinis namelis

Turbūt kiekvienas vaikas bent kartą yra pabandęs pasistatyti „namą“ – jaukų kampelį jie įsikuria naudodami kėdes ir paklodes, paprašo kambaryje pastatyti palapinę, ir t.t. Jei pastebite, kad jūsų vaikas irgi taip elgiasi, gimtadienio proga jam galite padovanoti nedidelį, specialiai vaikams pritaikytą medinį namelį, kurį galėsite pastatyti nuosavo namo kieme. Čia vaikas tikrai mielai leis laiką! Svarbiausia – pasirūpinti, kad toks namelis būtų tikrai saugus, todėl nusiteikite, kad jo kaina gali būti gana didelė...

Lavinamieji žaislai

Gimtadienio proga vaikai dažniausiai gauna daugybę naujų žaislų, kurie labai greitai pabosta... Turbūt nereikia net sakyti, kad didelis žaislų kiekis negarantuoja laimingos vaikystės, todėl renkant naujus žaislus vertėtų pagalvoti apie tai, ar jie jūsų vaiką džiugins pakankamai ilgą laiką. Lavinamieji žaislai – visuomet yra puiki idėja. Šiandien tokių žaislų pasirinkimas yra tikrai labai platus, tad galėsite parinkti tokius, kurie vaikui paliktų didžiausią įspūdį.

Dviratis ar riedučiai

Jei siekiate, kad vaikas kuo daugiau judėtų, galite jam padovanoti aktyviam laisvalaikiui skirtą inventorių. Vaikai visuomet džiaugiasi galėdami važinėtis dviračiu ar riedučiais, todėl tikrai verta apsvarstyti ir tokią dovanos idėją. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti ir saugos priemonių: kartu su dviračiu ar riedučiais taip pat įteikite šalmą ir alkūnių bei kelių apsaugas – tegu vaikas nuo pat mažumės įpranta rūpintis savo saugumu.

Svarbiausia – nuoširdus dėmesys

Vaiko gimtadienio dieną pasistenkite visus darbus nustumti į šalį ir savo atžalai skirkite kiek įmanoma daugiau kokybiško dėmesio. Visuomet yra puiki idėja nuvykti į vaiko mėgstamą vietą pavalgyti, apsilankyti tam tikroje pramogų zonoje (vandens parke ar pan.) Gimtadienio metu patirti įspūdžiai gali būti tiesiog neįkainojami, todėl pasistenkite, kad ši diena vaikui būtų tikrai ypatinga.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite