Angle down Atgal

Idėjos, ką veikti šaltais rudens vakarais

Ką veikti vasaros vakarais, klausimų dažniausiai nekyla – tuomet norisi kuo daugiau laiko praleisti lauke ir mėgautis ilgai nesitęsiančiais puikiais orais. Visgi, kai jie pradeda prastėti, vis sunkiau sekasi sugalvoti, kokia veikla būtų galima užsiimti – juk nesinori visų vakarų praleisti prie televizoriaus ekrano. Jei su panašiomis dilemomis susiduriate ir Jūs, siūlome išbandyti kelias paprastas, tačiau visuomet pasiteisiančias idėjas – jos neabejotinai praskaidrins pernelyg ramius ir darganotus Jūsų vakarus.

Surenkite filmų vakarėlį

Namų kino teatras yra kone paprasčiausiai įgyvendinama idėja – jai prireiks ekrano (tam tiks net ir Jūsų kompiuteris), gero filmo ir spragėsių. Jei nemėgstate filmų žiūrėti vieni, verta pagalvoti ir apie draugų kompaniją: šaltais rudens vakarais naujų (ar priešingai – klasika tapusių) filmų peržiūra gali tapti nauju Jūsų ritualu. Galite būti ramūs – kad ir koks ilgas būtų šaltasis sezonas, Jūs visuomet surasite, ką dar būtų galima pažiūrėti.

Pasilepinkite SPA malonumais

Ne, tam, kad palepintumėte save, Jums nereikės keliauti į grožio saloną – yra daugybė procedūrų, kurias galite atlikti savo namuose. Paprasčiausia pradėti nuo kaukių naudojimo: jos gali būti skirtos ne tik veidui, bet ir pėdoms, rankoms ar plaukams. Taip pat verta atlikti kūno šveitimą ar tiesiog ilgiau pagulėti šiltoje vonioje. Toks vakaras padės atsipalaiduoti ir tuo pačiu leis atgauti jėgas – tikėtina, kad galiausiai šias procedūras paversite bent jau kassavaitiniu ritualu.

Eksperimentuokite virtuvėje

Ruduo tikriausiai yra pats geriausias laikas išbandyti naujas kulinarines naujoves – tuo labiau, kad ir sodo gėrybių dar tikrai netrūksta. Tokia veikla neabejotinai liks sužavėti ir Jūsų namiškiai, tačiau kad laikas prabėgtų dar smagiau, ir juos galite įtraukti į gaminimą – tuomet net nepastebėsite, kaip greitai ištirps laikas. Gerokai patobulėjus, galima pagalvoti ir apie draugų degustacijas: jie taip pat mielai paragaus naujuosius Jūsų šedevrus.

Suraskite progų išeiti iš namų

Visų rudens vakarų tikrai nebūtina leisti namuose – nors šiuo sezonu tampame šiek tiek tingesni, vis vien verta atkreipti dėmesį į vykstančius renginius. Taip prasiblaškysite ir išvengsite bet kokios nuobodulį sukelti galinčios rutinos. Bent kartą ar kelis per savaitę išsiruoškite į koncertą, kavinę ar paprasčiausiai išeikite pasivaikščioti – tikrai pavyks surasti ne vieną šiltesnį vakarą, o dar geriau, jei paieškosite ir smagios kompanijos.

Skirkite laiko asmeniniam tobulėjimui

Ramius vakarus galima išnaudoti ir mokymuisi – tuomet naująjį šiltąjį sezoną pasitiksite kupini naujų minčių, o galbūt net ir turėdami naujų įgūdžių. Pagalvokite, kokiems užsiėmimams niekaip neatrasdavote laiko: gal jau seniai norėjote perskaityti naują knygą, o gal svajojote užsirašyti į nuotoliniu būdu vykstančius kursus? Būdų, kaip tobulėti, galima sugalvoti ir kur kas daugiau, tad vienintelė Jūsų laukianti užduotis: apsispręsti dėl labiausiai Jus dominančios srities.

Išbandykite siuvimą

Nors kai kam toks užsiėmimas gali pasirodyti nuobodus, nustebsite, kiek daug privalumų jis gali pasiūlyti. Turėsite galimybę pasitaisyti senus drabužius, galėsite sukurti naujus modelius, sutaupysite pinigų, o galbūt netgi atrasite būdų, kaip jų užsidirbti. Be to, teigiama, kad siuvimas mažina stresą – jei po vasaros sunkiai sekasi sugrįžti į darbus, tokia veikla padės užsimiršti.

Įsigijus siuvimo mašiną, veiklos turėsite ne vienam vakarui – jei ja susidomėsite, šį pomėgį prisiminsite ir kitais sezonais. Platų siuvimo mašinų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje. Čia jas įsigysite ir pagal savo sugebėjimus, ir pagal naudojamas medžiagas – daugiau informacijos apie tai rasitečia.

Pasportuokite

Rytinę mankštą galima perkelti ir į vakarą – ypač tuomet, jei būtent šiuo paros metu jaučiatės kur kas žvalesni ir energingesni. Net ir keli paprasti, tačiau reguliariai atliekami pratimai gali turėti teigiamos įtakos tiek Jūsų savijautai, tiek ir figūrai – jei šiltajam sezonui pradėsite ruoštis jau dabar, rezultatai bus daugiau nei įspūdingi!

Tarp visų šių idėjų tikrai surasite bent kelias, kurios Jums pasirodys vertos dėmesio. Visgi, nepriklausomai nuo to, ar nuspręsite ieškoti naujossiuvimo mašinos, ar išbandysite kitą veiklą, nepamirškite, jog daug įtakos mūsų savijautai turi ir tinkamas nusiteikimas. Jei naujus užsiėmimus išbandysite kupini ryžto ir optimizmo, šis ruduo padovanos daugybę naujų atradimų!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite