Angle down Atgal

I. Zasimauskaitė ir M. Kiltinavičius oficialiai skiriasi

Pramogų pasaulyje – dar vienos skyrybos. Skirtingais keliais suka dainininkė Ieva Zasimauskaitė ir krepšinio treneris Marius Kiltinavičius. Sutuoktiniai kartu praleido 9 metus.

Šią žinią garsi atlikėja patvirtino žurnalui „Ji“. „Marius – nuostabus žmogus, gal vieną dieną apsikabinsime kaip draugai. Po devynerių bendro gyvenimo metų tai nebuvo lengva abiem. Niekam nelinkiu skyrybų, nes santuoka, šeima man – didelės vertybės. Šiam žingsniui ryžausi tik išbandžiusi visas įmanomas galimybes likti kartu. Mėginome ne vieną sykį, bet mūsų atveju tiesiog nepavyko“, – žurnalui teigė žinoma moteris.

Alfa.lt primena, kad praėjusių metų gruodį I. Zasimauskaitė prakalbo apie santuokos krizę. Tuo metu Ieva atviravo, kad jie su Mariumi gyvena atskirai, tačiau oficialaus skyrybų proceso dar nėra pradėję.

„Kai pats gydaisi žaizdas, dar nelabai gali suprasti, kas vyksta, nelabai gali atsiverti ir kitiems. Man skambina, sako – girdėjom, kad padavėt skyrybų dokumentus. Sakau, kad ne, nepadavėm. Šiuo metu gyvenam atskirai, bet nesame padavę jokių oficialių dokumentų. Nežinau, kaip bus“, – pasakojo I. Zasimauskaitė.

Edvard Blaževič nuotr.
Edvard Blaževič nuotr.

Žiedus su buvusiu grupės „N.E.O.“ nariu bei krepšinio treneriu M. Kiltinavičiumi Ieva sumainė gana anksti – būdama vos 21-erių. Pora vestuves iškėlė 2015-ųjų birželį.

Paklausta, ar niekada nesuabejojo savo sprendimu žiedus sumainyti taip anksti, Ieva tąkart tik nusišypsojo.

„Kai ištekėjau, minčių, kad tai per anksti, nė nebuvo, nes aš jau nuo mažens galvojau, kad jei tekėsiu, tekėsiu vienąkart ir tai bus mano žmogus. Taip ir nutiko su Mariumi. Buvo visokių bangų, o draugystės pradžioje mes ir skyrėmės, ir taikėmės, ir vėl skyrėmės, ir taikėmės. Galiausiai taip nutiko, kad mes susituokėme, ir to nesigailėjau nė vieną dieną“, – tikino ji.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite