Angle down Atgal

Į Skuodo rajoną atgabentos 162 COVID-19 ligos vakcinos: pradėtos skiepijimo procedūros

Į Skuodo rajoną atgabentos COVID-19 ligos vakcinos „Pfizer“. Iš viso buvo gautos 162 vakcinos. Pradėtos skiepijimo procedūros, jas atlieka Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centro, Mosėdžio pirminės sveikatos priežiūros centro ir Uosto poliklinikos Skuodo filialo darbuotojai. Vakcinacija atliekama pagal skiepijimo planą ir rezervinius sąrašus. Per šiandien paskiepyti 84 asmenys. Šio etapo skiepijimo procedūros bus baigtos sausio 18 d.

Šiame vakcinacijos etape pirmiausia skiepijami dirbantys Skuodo mobiliame punkte, Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centro Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus slaugos pacientai ir darbuotojai, taip pat Skuodo globos namų, Ylakių globos namų, Barstyčių vaikų globos namų gyventojai, darbuotojai, socialines paslaugas asmens namuose teikiantys darbuotojai.

Prieš vakcinaciją, asmenys buvo patikrinti greitaisiais testais, nes skiepijami gali būti tie, kurie per pastaruosius 3 mėnesius nesirgo COVID-19 liga arba sirgo, bet antikūniai IgG nesusidarė.

Vakcinacijos koordinatorius yra Savivaldybės gydytojas Paulius Poškys, už vakcinaciją atsakinga įstaiga – VšĮ Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centras.

Pagal sveikatos apsaugos ministro įsakymą, kuriame numatyta gyventojų skiepijimo tvarka, vakcinacija anksčiau vykdyti buvo pradėta Respublikinės Klaipėdos ligoninėje. Pagal šios įstaigos sudarytus sąrašus, paskiepytas buvo Skuodo filialo 51 darbuotojas ir vakcinuoti 6 pacientai. Anksčiau paskiepyti ir 8 Skuodo greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite