Angle down Atgal

I. Šimonytė įvertino sprendimą atverti bažnyčias: tikiuosi, kad bus laikomasi saugumo reikalavimų

Premjerė Ingrida Šimonytė sako esanti dėkinga bažnyčiai už pagalbą suvaldant COVID-19 pandemiją ir ragina stengtis, kad Vyriausybės palengvinimai ir Bažnyčios sprendimas atnaujinti pamaldas su tikinčiaisiais neapsunkintų situacijos.

„Esu dėkinga, už tai, ką Bažnyčia padarė iki šiol tam, kad tikrai prisidėtų prie viruso plitimo suvaldymo. Labai tikiuosi, kad bus laikomasi saugumo reikalavimų. Matyt, kad bažnyčia įvertino, kad ir Vyriausybė priėmė tam tikrų sprendimų dėl tokių galbūt didesnių žmonių susibūrimo vietų atvėrimo. Tai dabar tiesiog visi turėsime stengtis, kad tie sprendimai nei mūsų, nei Bažnyčios tiesiog netaptų papildomu situacijos apsunkinimu“, – Švenčionyse penktadienį žurnalistams sakė I. Šimonytė. 

Lietuvos vyskupų konferencija penktadienį pranešė, kad nuo sekmadienio visų savivaldybių bažnyčiose atnaujinamos pamaldos dalyvaujant tikintiesiems. Katalikų bažnyčios atstovai pranešė atsižvelgę į augantį vakcinuotų žmonių skaičių ir į Vyriausybės sprendimus leisti atnaujinti įvairių įstaigų veiklą.

Pamaldos be tikinčiųjų pastarosiomis savaitėmis vyko kai kurių savivaldybių bažnyčiose, išaugus sergamumui koronavirusu.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite