Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.
Angle down Atgal

I. Šimonytė balsavo Prezidento rinkimuose: ministrų kaita galima (nuotraukų galerija)

Sekmadienio rytą Prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose balsavo kandidatė į prezidentus Ingrida Šimonytė.

Seimo narė teigė, kad pirmasis darbas, jei taptų prezidente, būtų naujos Vyriausybės formavimas.

„Pirmiausia reikėtų kalbėti apie naująją Vyriausybę, ir tai labai aiškus pirmas darbas. Ir su naujais galimais ministrais kalbėtis apie tuos dalykus, kurie man atrodo patys svarbiausi. Vyriausybė grąžina įgaliojimus, ir ministrų kaita yra galima. Ir čia, jeigu premjeras Saulius Skvernelis apsispręstų likti ir dauguma ta pati bei niekas nesikeičia, daryti kadrų pakeitimus Ministrų Kabinete yra ir premjero prerogatyva, jis taip pat gali to norėti", - teigė ji.

Paklausta, kuriuos ministrus keistų, I. Šimonytė teigė, kad nė prieš vieną ministrą neturi asmeninių nusistatymų.

„Aš ne kartą esu sakiusi, kad aš neturiu jokių asmeninių nusistatymų prieš nė vieną ministrą konkrečiai, bet man atrodo, kad ministrams pagrindinis reikalavimas – turėti besąlygišką premjero paramą ir atramą parlamento daugumoje. Tai aš manau, kad šiandien yra ne vienas ministras, kuriam to trūksta. Tai reikia keisti žmogų arba požiūrį. Ką lengviau pakeisti, aš dabar neturiu ką pasakyti", - teigė I. Šimonytė.

Savo balsą I. Šimonytė atidavė L.Sapiegos rinkimų apylinkėje Antakalnyje.

Penkerių metų kadencijai išrinktas prezidentas pakeis Dalią Grybauskaitę, šalies vadovės pareigas ėjusią dvi kadencijas iš eilės.

ELTA primena, kad pirmąjį rinkimų turą laimėjo I. Šimonytė, surinkusi 31,31 proc. balsų. Antrasis, nedaug nusileidęs laimėtojai, liko G. Nausėda su 30,94 proc. rinkėjų palaikymu.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite