Angle down Atgal

Į mototurizmo ralį išlydėta marijampoliečių komanda

Rytoj, šeštadienį, prasideda jau vienuoliktoji tradicinė intelektuali kelionė po Lietuvą motociklais „Ryterna Modul Mototourism Rally“.

Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda į šią pažintinę kultūrinę kelionę išlydėjo mūsų miestui atstovausiančią komandą „Normalūs“. Komandos vedlys ir kapitonas Almantas Vizbara kartu su komandos nariais Tomu Kavaliausku, Regimantu Alesiumi ir Mariumi Valenta per vieną dieną aplankys 30 istorinių ir kultūros paveldo objektų, skirtų poeto Vytauto Mačernio, karvedžio Jono Karolio Chodkevičiaus, skulptoriaus Juozo Zikaro, kunigo ir botaniko Jurgio Pabrėžos, archeologės Marijos Gimbutienės, partizano Juozo Lukšos-Daumanto ir Archyvų metams paminėti.

 „Didžiuojuosi, kad šiame tradiciniame ralyje bus atstovaujama ir mūsų miestui Marijampolei.  Dėkoju, kad nepabūgote iššūkio, nusprendėte dalyvauti ir garbingai atstovauti savo kraštui. Net neabejoju, kad kelionės metu pratursinsite savo žinių bagažą, apsilankysite anksčiau dar nebūtose vietose ir visa tai darysite kartu su bičiuliais riedėdami motociklais Lietuvos keliais ir keleliais“, – kalbėjo meras Povilas Isoda.

Linkėdamas sėkmingo kelio ir neišdildomų įspūdžių meras komandai įteikė Marijampolės savivaldybės vėliavą, kurią motociklininkai iškilmingai gabens per visą Lietuvą.

„Ryterna Modul Mototourism Rally“ –  vienintelis intelektualus kultūrinis ir pažintinis renginys po visą Lietuvą, kurio metu dalyviai startuoja iš savo namų ar kitos pasirinktos vietos. Šiais metais ralyje užsiregistravo dalyvauti 191 komanda. Iš viso per Lietuvą riedės beveik 900 motociklininkų, kurių tikslas – sėkmingai apkeliauti visus paskirties taškus, labiau pažinti Lietuvą ir, žinoma, sėkmingai finišuoti surinkus kuo įmanoma daugiau taškų.

Šeštadienio vakarą dalyviai finišuos Kaune, kur ir sužinos, kuri komanda šiais metais tapo nugalėtoja.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite