Angle down Atgal

I. Mackevičienė apie draugystės su vyru Rolandu pradžią: jis – pirmasis, kurį parodžiau tėvams

Ieva ir Rolandas Mackevičiai daugelio yra tituluojami viena gražiausių pramogų pasaulio porų. 2013-ųjų pabaigoje aukso žiedus sumainiusi pora meile spindi it draugystės pradžioje.

Socialiniuose tinkluose kasdienybės akimirkomis nevengianti pasidalyti I. Mackevičienė savo gerbėjams atskleidė daugiau detalių apie asmeninį gyvenimą ir prakalbo apie jųdviejų su Rolandu draugystės pradžią. Moteris pasakojo, kad iki pažinties su R. Mackevičiumi jai nepatiko ilgalaikiai santykiai.

„Nemėgau ilgalaikių santykių, nes turėjau draugių, su kuriomis man būdavo smagiau, nei ilgai būti su vienu vyru. Esu tik kartą verkusi dėl vyro, nes mačiau, kad tie santykiai veda į niekur, o norėjosi, kad būtų kitaip. Tačiau paverki, išsigedi ir gyveni toliau, nes gyvenimas tik vienas, o jame bus dar labai daug žmonių“, – sako I. Mackevičienė.

Vis dėlto panašu, kad Rolandas pakeitė moters požiūrį. Ieva atskleidė, jog sutuoktinis buvo pirmasis vaikinas, kurį norėjo supažindinti su savo tėvais.

„Rolandas buvo pirmas vyras, kurį parvedžiau tėvams į namus supažindinti. Turėjau tokią nuostatą, kad pažindinsiu tada, kai jau jausiu, jog tikrai verta“, – prisimena I. Mackevičienė.

Jau beveik šešerius metus santuokoje gyvenanti pora susilaukė dviejų atžalų. Moteris prisimena, kad draugystės pradžioje jųdviejų su Rolandu santykiai klostėsi sklandžiai, o kartu apsigyventi jie nusprendė ilgai nelaukę.

„Man atrodo, kad po šiek tiek daugiau nei metų draugystės apsigyvenome kartu. Tada, kai pamačiau, jog savo nuomojamame bute visai nebūnu“, – šypteli ji.

Šiandien tobula pora laikomų sutuoktinių vestuvių ceremonija tapo tikru detektyvu. 2013 m. gruodžio 7 d. Vilniaus santuokų rūmuose buvo pateiktas poros prašymas įregistruoti jųdviejų santuoką, tačiau suplanuota vestuvių ceremonija ten neįvyko.

Žiniasklaidos taip lauktą vestuvių dieną Ieva ir Rolandas prie Vilniaus santuokų rūmų nepasirodė. Taip ir nesulaukus garsiosios porelės, Vilniaus santuokų rūmų durys buvo užrakintos.

Vėliau paaiškėjo, kad privatumo norėję Rolandas ir Ieva aukso žiedus sumainė Druskininkuose.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite