Angle down Atgal

Į Lietuvą plūstels karštis, bet grįš neramūs reiškiniai

Antradienis šalyje bus pakankamai šiltas ir ramus. Vyraus nestiprus permainingos krypties vėjas.

Didesni debesys šiandien sukiosis daugiausiai virš rytinių ir vakarinių šalies rajonų. Kai kur čia gali truputį palynoti.

Po pietų pagrindinis veiksmas kunkuliuos visai šalia Lietuvos pašonės – Baltarusijoje, kur galimos vasariškos audros. Ši nerami kritulių ir perkūnijos juosta vakare ar naktį gali pasiekti rytinius ir pietinius šalies rajonus.

Vilniuje oras šils iki 23, Kaune iki 24 laipsnių. Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 22 laipsnius šilumos. Klaipėdoje vyraus 19 laipsnių šiluma.

Trečiadienį karštis sustiprės dar labiau, tuo pačiu ir vėl sulauksime audringesnių orų.

Nakties metu kai kur rytinėje ir pietinėje šalies dalyje gali palyti, pagrūmoti perkūnija. Temperatūra svyruos tarp 12–17 laipsnių šilumos.

Pirmoje dienos pusėje bus ramu ir saulėta, dvelks nepastovios krypties vėjas. Po pietų, vakarėjant atkeliaus neramumai: liūtys, perkūnija, sustiprės rytų, šiaurės rytų krypties vėjas. Šie reiškiniai pirmiausiai pasieks rytinius ir pietinius šalies rajonus ir keliaus tolyn į šalį. Ramiausia bus Žemaitijoje.

Diena bus karšta ir tvanki, tik šiaurės vakariniame šalies pakraštyje ir prie jūros bus gaiviau, čia vyraus 18–22 laipsnių šiluma. Likusioje šalies dalyje bus apie 24–27 laipsnius karščio.

Ketvirtadienį temperatūra stiebsis dar aukščiau, kai kur pasiekdama 30 laipsnių. Naktį vietomis, o popietinėmis ir vakaro valandomis daug kur vėl galima tikėtis liūčių ir perkūnijų.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite