Angle down Atgal

Į Lietuvą atvykusiems afganistaniečiams įteikti leidimai nuolat gyventi Lietuvoje

Į Raseinius atvykusiems 178-iems afganistaniečiams oficialiai suteikti leidimai nuolat gyventi Lietuvos Respublikos teritorijoje. Šiuos dokumentus Lietuvos kariuomenei talkinusiems vertėjams ir jų šeimos nariams penktadienį įteikė Migracijos departamento Tauragės skyriaus vedėja Edita Aurilienė, o ceremonijoje dalyvavęs Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis linkėjo aktyviai įsijungti į integracijos programas ir likti Lietuvoje.

„Ši diena labai svarbi kiekvienam iš jūsų. Tai tarsi maža pergalė naujai prasidedančiame gyvenimo etape. Atvykote į mūsų kraštą kupini nežinios, kaip viskas bus toliau, ir baimės dėl savo gimtinėje pasilikusių artimųjų likimo. Šiandien jūs žvelgiate kur kas drąsiau, o akyse spindi viltis ir tikėjimas. Džiaugiuosi kartu su jumis ir linkiu nepritrūkti noro bei kantrybės dalyvaujant integracijos procese. Mums išties reikalingi plataus išsilavinimo specialistai ir atsakingi darbuotojai.“ 

Primename, kad praėjusią savaitę Migracijos departamentas informavo, jog priimti sprendimai suteikti prieglobstį visiems iš Afganistano evakuotiems asmenims – su Lietuvos kariais dirbusiems vertėjams, kariškiams, ES ir JT personalui bei jų šeimos nariams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite