Angle down Atgal

Į Klaipėdos ligoninę atvežta sumušta moteris, įtariamasis – jos vyras prokuroras

Į Klaipėdos ligoninę naktį iš penktadienio į šeštadienį atvežta sumušta moteris, nurodžiusi, kad ją namuose sumušė jos vyras, Klaipėdos apygardos prokuratūros prokuroras.

Policijos departamento duomenimis, moteris į Klaipėdos ligoninę iš namų Klaipėdos rajone, Klipčių kaime esančių namų dėl galvos sumušimo pristatyta minute po vidurnakčio.

1986-aisiais gimusi moteris paaiškino, kad penktadienį, apie 23.10 val. namuose ją sumušė 1978 metais gimęs vyras. Įtariamasis - Klaipėdos apygardos prokuratūros prokuroras.

Generalinė prokuratūra pranešė, kad generalinė prokurorė Nida Grunskienė pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl prokuroro veiksmų.

Tyrimas atliekamas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo šeimos nariui, už tai Baudžiamasis kodeksas numato viešuosius darbus, laisvės apribojimą, areštą arba iki dviejų metų laisvės atėmimo bausmę.

„Dėl šio įvykio taip pat bus atliekamas tarnybinis patikrinimas“, – informavo prokuratūra.

Pasak prokuratūros, asmens duomenys neskelbiami siekiant apsaugoti mažamečių interesus, žadama informuoti apie ikiteisminio tyrimo ir tarnybinio patikrinimo rezultatus bei priimtus sprendimus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite