Ritos Stančiukienės nuotr.
Angle down Atgal

Į kieno rankas nusileido angelai?

Šiemet Rietave angelai nusileido į septynių žmonių rankas. Kas jie?

Kaip ir kasmet, tarpušventyje, vyko padėkos vakaras, kurio metu apdovanoti Rietavo krašto herojai, kurie savo gyvenimo kelionę įprasmino svariais, dideliais ir mažais darbais, atsidavimu Rietavo kraštui... Šventinį vakarą pradėjo Rietavo savivaldybės kultūros centro mergaičių šokių kolektyvas, vadovaujamas Aldonos Mickuvienės. Sveikinimo žodį taręs Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis, skubėjo apdovanoti šio šventinio vakaro herojus. Pirmoji buvo Milda Višteinaitė, ilgametė Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejaus muziejininkė. Dėkota UAB „Rietavo turgus“ vadovams- Vladislovui Adomavičiui ir Jolantai Garbienei. Šie žmonės - vieni ištikimiausių ir pagrindinių Rietavo savivaldybėje vykstančių renginių rėmėjų. Kitas angelas nusileido į Sauliaus Petkevičiaus rankas, kurio svarus indėlis gaivinant Rietavo parką. Prasmingais darbais paženklinta Simonos Budreckaitės, „Misija Sibiras 2017“ dalyvės, gyvenimo kelionė. Į jos rankas taip pat nusileido angelas. Pagrindinių Rietave ir visoje savivaldybėje vykstančių švenčių neįsivaizduojama be Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestro. Kaip šis jaunas kolektyvas be kūrybingų ir atsidavusių vadovų - Algimanto Krėpštos ir Sigito Saukalo, jie taip pat apdovanoti angelais.

Po apdovanojimų, šventinio renginio vedančiosios - Birutė Gedminaitė ir Eglė Fabijonavičienė - į sceną kvietė laukiamus svečius - LR Seimo narius: Remigijų Žemaitaitį, Joną Varkalį, Jurgį Razmą. Prie šventinių sveikinimų prisidėjo ir Tverų parapijos klebonas Saulius Stumbra ir kunigas, Rietavo garbės pilietis Česlovas Degutis. Išsekus sveikinimams, scenoje karaliavo Renatos ir Deivio duetas.

Šventinis laikotarpis - tai metas, kai stabtelėjame, susimąstome apie praėjusį laiką, kada stebiname savo artimuosius, linkime jiems geriausios kloties. Tegul Naujieji Metai išpildo visas slapčiausias svajones, būna kūrybingi ir laimingi.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite