Angle down Atgal

Į gaisrus ugniagesiai netrukus skubės naujais automobiliais

Neseniai šalies gaisrinių automobilių parkas pasipildė šešiomis naujomis vidutinės klasės automobilinėmis cisternomis MAN TGM 18.320 4X4 BB. Neilgai trukus Vilniaus, Prienų, Panevėžio, Rokiškio ugniagesiai jomis vyks gesinti gaisrų. Viena automobilinė cisterna skirta Ugniagesių gelbėtojų mokyklai.

„Jei lygintume 18 metų „Iveco-Magirus“, kuris dabar yra remontuojamas, tai naujasis gaisrinis automobilis jį gerokai pranoksta. Tiek greičiu, tiek įranga. Na, beveik kosmosas. Pavyzdžiui, vairuojant senąjį ZILą, važiuojant į gaisrus, jį aplenkdavo net troleibusas, o naujasis lekia 90 kilometrų per valandą greičiu“, - sakė trylika metų ugniagesiu gelbėtoju Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-ojoje komandoje dirbantis Gžegožas Sinkevičius, vairuojantis gaisrinį automobilį.

Garaže stovinčios naujos gaisrinės mašinos jis neskubėjo labai girti, sakydamas, kad ją dar reikia darbinėmis sąlygomis išbandyti. Jo nuomone, kabina galėtų būti ir erdvesnė. Be to, vairuojant teks pratintis ir prie automato specifikos. Pasak Gžegožo, su tokiu automobiliu puiku važiuoti mieste, bet ar nebus jis įnoringas vairuojant bekele, tai dar teks patikrinti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite