Angle down Atgal

Į erdvesnį gėlių saloną kviečianti verslininkė Jurbarkui ruošia dar vieną staigmeną

Sėkmingas verslas pasmerktas plėstis. Tokie žodžiai labai tinka jurbarkietei verslininkei Giedrei Vasilijevaitei, kuri trečią kartą gyvena kraustynių nuotaikomis. Jos gėlių salonas „Giedrės gėlės“ išsikrausto į naujas, 2,5 karto erdvesnes patalpas. Giedrės salonas duris šį penktadienį atvers gerokai atsinaujinęs – ta proga verslininkė savo klientams pasiūlė dar daugiau naujovių. Sužinokite, kokių.

Jurbarkietė verslininkė Giedrė Vasilijevaitė visą savaitę gyvena ypatingomis nuotaikomis. Šypsosi, kad jau 5 valandą ryto pabunda ir negali užmigti. Mintyse dėlioja, ką kuriose lentynose reikėtų dėlioti, kaip papuošti. Viskas dėl kraustynių. Vasario 8 dieną, 17 valandą, Giedrė visų savo klientų lauks naujose patalpose, Vytauto Didžiojo g. 23, kur iki tol veikė „Dinara“ siuvykla. Gėlių salonas „Giedrės gėlės“ persikrausto į kitas to paties pastato patalpas, bet kur kas erdvesnes ir visiškai atnaujintas. Antradienį kalbinta Giedrė jau sudėliojusi šventinį atidarymo scenarijų – pasidžiaugia, kad svečiams pagros abu jos sūnūs, kurie apskritai noriai savo mamai padeda.

Giedrei didžiausias džiaugsmas, kad naujos patalpos - 2.5 karto erdvesnės nei dabartiniame salone, kas suteikia ir jai daugiau galimybių, ir klientams dar daugiau patogumo. Visa didžiulė erdvė bus padalinta į dvi dalis – viena skirta gėlėms, o kita – nuomai. Būtent pastaroji erdvė bene pirmoji pasiruošusi atidarymui. Jau antradienį tvarkingai surikiuota į baltas lentynas visos dekoracijos, interjero puošmenos, kuriomis galima papuošti vestuvių, jubiliejaus, gimtadienių šventes ar net gedulingus pietus. Nuo šiol Giedrės salone bus perpus didesnis pasirinkimas įvairiausių žvakidžių, vazelių, staliukų, skulptūrėlių ir kitų dekoro elementų. Didžiąją dalį ji supirko, o kitą dalį, kaip ji pati šypsosi, iš įvairiausių vietų surinko - iš sandėliukų, garažiukų, nes dėl vietos trūkumo niekas senose patalpose netilpo.

Jai pačiai džiugu, kad klientai ne tik galės atėję apžiūrėti įvairių dekoro elementų, bet ir idėjų pasisemti, nes Giedrė planuoja paruošti ir gatavų puokštelių, ir puošimo pavyzdžių, kad klientai matytų ir jiems būtų lengviau apsispręsti.

Didesnes galimybes suteikia ir kur kas didesnė erdvė gėlėms. Pagaliau turės vietos puokštelėms, kurias galės paruošti – klientai galės nusipirkti tą dieną sukurtų puokščių, kurias galės atėję ir nusipirkti. Tai turėtų patikti tiems, kurie negali laukti, skuba. Bus ir kitokių įpakuotų bei paruoštų dovanų. Verslininkė dar pasidžiaugia, kad pagaliau galės jaustis kaip ponia, nes viena darbuotoja paruoš gėles puokštėms. Pasidžiaugia, kad gėlių salone dirbs trise. Daug daugiau visko kartu nuveiks.

Bus ir kitokių naujovių. Giedrės gėlių salone numatyta prekiauti ir gedulo gėlėmis bei puokštėmis. Verslininkė pastebinti, kad klientams nesinori įprastų krepšelių, kad nori įdomesnių puokščių. Tokioms puokštėms šiame salone jau numatyta atokesnė erdvė.

Ir dar verslininkė ypatingai džiaugiasi viena erdve, kurią nuveda aprodyti. „Pagaliau turėsiu savo kabinetą“, - šypsosi ji ir tuoj pat nusiveda parodyti. Erdvė jau įrengta pagal skandinavišką minimalistinį stilių. Giedrei smagu, kad čia galės priimti ir arbata pavaišinti savo klientus, aptarti darbinius reikalus, galės ramiai apžiūrėti nuotraukų albumus. Ir dar ruošiasi vieną langą įrengti, kad vaizdas į visą kiemą atsivertų ir kad ji galėtų pamatyti visus pas ją ateinančius.

Atidarymas vasarį turi prasmę. Giedrė stengėsi ir darbininkus paskubinti su darbais, nes jai norėjosi, kad Valentino dieną vyrai savo damoms gėlių ateitų jau į naujai įrengtą saloną pirkti. Apskritai Giedrei vasarį visi gyvenimo pasikeitimai įvyksta. Gal dėl to, kad gimtadienis tą mėnesį. Priduria, kad tai jau trečiosios kraustynės ir kad ši vieta yra jai ypatinga. „Nesu ta, kuri prisiriša prie vietų, bet dūšia džiaugiasi, kad sugrįžau ten, nuo kur pradėjau“, - sako ji, turėdama omeny, kad savo gėlių verslą būtent šiose patalpose ji savo verslą ir pradėjo.

Išsikrausto Giedrės gėlių salonas, bet tos senosios patalpos nebus tuščios. „Jau greitai pakviesiu į dar vieną atidarymą“, - suintrigavo Giedrė, teprasitarusi, kad darbininkai iš gėlių salono jau ten persimetė dirbti ir kad jau suplanuota, kas ten bus ir kaip bus.

Ir Jurbarke galima susikurti sėkmingą verslą ir jį plėsti, sako Giedrė. Kur sėkmės priežastis? Jų yra daug. Tereikia daug ir nuoširdžiai bei su meile dirbti, su klientais susitarti. Ir dar kaip tas žirgas su akidangčiais (kai akys pridengtos, kad nepasibaidytų) šuoliuoti žiūrint tik į priekį bei nesiblaškyti. Ir nepavydėti, o jei kas ir pavydi, tai jų šnekas priimti su šypsena. „Jei tau pavydi, vadinasi, sekasi“, – šypsosi verslininkė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite