Angle down Atgal

Honkonge dėl protestų atšaukiamas golfo turnyras, rengtas 60 metų iš eilės

Kitą savaitę Honkonge turėjęs įvykti vienas didžiausių ir seniausių Azijos golfo turnyrų „Hong Kong Open“ trečiadienį buvo atidėtas dėl kelis mėnesius trunkančių antivyriausybinių protestų mieste.

Nuo 1959-ųjų Fanlingo aikštyne rengto turnyro nugalėtojais yra tapę daugybė šios sporto šakos žvaigždžių nuo Peterio Thomsono (Piterio Tomsono) iki Rory McIlroy (Rorio Makelrojaus).

„Deja, [sporto asociacija] „European Tour“ drauge su mūsų turnyrą patvirtinusia partnere „Asian Tour“ priėmė sprendimą atidėti kitą savaitę turėjusį įvykti „Hong Kong Open“, – sakoma „European Tour“ pranešime.

1,5 mln. JAV dolerių turnyras yra vienas žinomiausių sporto renginių, atšauktų dėl nerimstančių protestų Honkonge. Rugsėjo mėnesį dėl neramumų buvo atidėtas teniso turnyras „WTA Hong Kong Open“.

„Hong Kong Open“ ir JAV mieste Ogastoje vykstantis turnyras „Masters“ yra vieninteliai du profesionalų turnyrai, toje pačioje vietoje organizuojami daugiau nei 50 metų, skelbiama Honkongo Golfo klubo interneto svetainėje.

„European Tour“ vadovas Keithas Pelley (Kitas Pelis) varžybų atidėjimą pavadino „teisingu, bet apgailėtinu“ ir išreiškė viltį, kad renginį pavyks suorganizuoti kitų metų pradžioje.

„Toks sprendimas priimtas dėl vykstančių socialinių neramumų Honkonge“, – nurodė jis.

Kai kurias Honkongo dalis yra visiškai paralyžiavę demokratijos šalininkų protestai. Jų dalyviai protestuoja prieš tirpstančias demokratines laisves nuo tada, kai 1997 metais buvusi kolonijinė valdytoja Didžioji Britanija sugrąžino jį Kinijai.

Dėl neramumų buvo atšaukta ir daugiau sporto renginių, įskaitant „Formulės E“ čempionato varžybas „Hong Kong ePrix“, žirgų lenktynes ir kasmet vykstančios plaukimo per įlanką varžybos.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite