Angle down Atgal

Gražuolis aktorius Robertas Lenartavičius: pažinčių internete tikrai neieškau, nors gaunu įvairių pasiūlymų

Aktorius ir naujojo BTV „Muzikinės kaukės’’ sezono dalyvis Robertas Lenartavičius neslepia, kad po puikių pasirodymų įsikūnijimų šou socialiniuose tinkluose gerbėjų nestokoja, talentingam vaikinui merginos negaili saldžių žodžių: „Tikrai rašo, pagiria, kad esu talentingas’’. Juo labiau, kad aktorius šiuo metu yra vienas projekto lyderių.

Bet ar vaikino širdis vis dar laisva? „Šiuo metu vyksta procesas, susitikinėju. Nejaugi manote, kam nors tikrai įdomu? Juk viskas ne apie tai’’, – klausimą, ar šiuo metu turi antrąją pusę, šypsodamasis atsako Robertas. Nors aktorių retai pavyksta prakalbinti apie asmeniškumus, tačiau šį kartą jis buvo atviresnis: „Pažinčių internete tikrai neieškau, nors gaunu įvairių žinučių, pasiūlymų. Geriau susipažinti gyvai, teatre, koncerte ar tarp draugų, tikrai ne internetu’“, – pasakoja jis.

Dauguma aktorių pažįsta tik iš sukurtų personažų televizijos serialuose ir filmuose, mažuma žino tikrąjį Robertą: „Kitiems esu žmogus mįslė. Nors esu labai įvairiapusis, sakyčiau, esu savo aplinkos, kurią pats koreguoju, darinys. Nemanau, kad esu prisitaikėlis, bet aplinka mane veikia, dažnai leidžiu save užvaldyti vidiniam impulsui, akimirkai’’, – pasakoja jis. Robertas neslepia, kad savo veiklomis užsiima ne dėl gerbėjų ar siekiamybės surinkti kuo daugiau followerių socialiniuose tinkluose: „Mano tikslas – įkvėpti kitus žmonės, man labai smagu, kad man rašo, pagiria. Noriu, kad visi kurtų, darytų. Geriau imkitės kūrybos, o ne ieškokite pažinčių internete’’, – juokiasi vaikinas.

Robertas atskleidžia savo susižavėjimą ,,Muzikinės kaukės’’ projektu: „Ši laida man labai didelė galimybė, galiu parodyti save. Čia ne tas šou, kuriame reikia galvoti apie laimėjimą, čia reikia stengtis padaryti viską, ką galiu geriausia. Aš nesistengiu vaidint, yra tiek daug gražių, įkvepiančių atlikėjų, kuriuos norisi primint, įkvėpti jiems gyvybės’’, – pasakoja Robertas. Šiame sezone projekte daug stiprių konkurentų, bet vaikinas džiaugiasi draugiška aplinka ir talentingais dalyviais: „Lietuvoje labai daug žmonių bijo pagirti. Žmones reikia padrąsinti, raginti juos atsiskleisti ir parodyti save. Labai džiaugiuosi Deivydu Zvonkumi, kuris sugebėjo dar pradžioje tinkamai pagirti. Tai leidžia atskleisti gražiąją pusę’’, – apie muzikos prodiuserį atsiliepia Robetas.

Šį šeštadienį aktorius įkūnys dainininką Džo Daseną: „Tai tikrai neeilinė asmenybė, jis lyriškas, seksualus, žinoma, yra pietietis, manau, kad pilnai jį įkūnyti, man dar reikia šiek tiek pribręsti’’, – apie pasirodymo įspūdžius pasakoja jis.

Kaip Robertui seksis susidoroti su iššūkiu, pamatysite jau šeštadienį, 19:30 val., per BTV. Laidoje netrūks intrigų ir puikių pasirodymų, išvysime Haroldą Šklėrių, kuris taps legendinės grupės „Green day’’ vokalistu, Tomą Rinkūną, kuris įkūnys garsųjį „Pitbull”, Aleksandrą Metalnikovą, kuri virs Jurgos Šeduikytės kopija bei daugelį kitų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite