Angle down Atgal

Grafikos darbų paroda

Ignalinos krašto muziejuje pristatyta Ignalinoje gyvenančios grafikės Almos Alchimavičiūtės kūrybos paroda „Iš praeities“. 15-oje autorės parodoje eksponuojami įvairių laikotarpių, skirtingų temų ir technikų darbai.

Grafikė gimė, augo ir mokėsi Vilniuje. Vaikystėje yra baigusi tuometinę Konarskio vaikų dailės mokyklą. 1999 m. Vilniaus dailės akademijoje įgijo vaizduojamosios grafikos specialybę. Pačias pirmąsias savo personalines parodas pradėjo rengti nuo 1995 m. Jau 6-erius metus Alma gyvena Ignalinoje. Kaip pati sakė, jai patinka gražus miestelis ir jo žmonės. Šis kraštas brangus dar ir dėl to, kad iš jo kilę menininkės tėvai.

„Paroda – džiugus momentas kuriančiam žmogui“,– sakė autorė ir pasakojo, kad ją žavi psichologija mene, o įkvėpimo šaltinis jai yra bendravimas su žmonėmis. Ir vaizduoti ji labiausiai mėgsta žmonių portretus. Už parodą autorei dėkojo ir kūrybinės sėkmės linkėjo muziejaus direktorė Renata Veličkienė, dailininkė Nijolė Trinkūnienė. Almą sveikino jos bičiulės. Parodos atidaryme grojo jaunasis gitaristas Žymantas Ivanauskas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite