Angle down Atgal

Girtas vairuotojas apgadino aikštelėje stovėjusius automobilius

Policijos pareigūnai sako, kad tokių ramių Velykų švenčių kaip šios dar nebuvo. Vis dėlto policijai girti vairuotojai įkliuvo ir prieš šventes, ir švenčių dienomis.

Šeštadienį apie 14 val. Marijampolėje, Kauno gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje automobilis „Audi A4“ apgadino kitas stovinčias transporto priemones. Gyventojai iškvietė policiją. Paaiškėjo, kad svetimas mašinas apdaužęs vairuotojas stipriai girtas. 42 metų marijampolietis į alkoholio matuoklį įpūtė 2,58 prom. Automobilis buvo nuvežtas į saugojimo aikštelę.

Naktį į sekmadienį, pusvalandis po vidurnakčio, Kalvarijoje patruliavę policijos pareigūnai Dvaro gatvėje pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį „Chrysler Voyager“. Jį vairavo 36 metų kaunietis. Vyrui nustatytas 2,64 prom. girtumas.

Šeštadienį apie 18.40 val. magistralinio kelio Marijampolė–Vilkaviškis 7-ajame kilometre policija sustabdė patikrinti lengvąjį automobilį „WV Touran“. Jį vairavusiam trisdešimtmečiam Kauno gyventojui nustatytas vidutinis (1,66 prom.) girtumas. Automobilis išvežtas į saugojimo aikštelę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite