Vaikai Šeimų erdvėje „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10).
Angle down Atgal

„Girinukai“ susipažino su Šeimų erdve

Į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filialą (K. Korsako g. 10) atkeliavo lopšelio-darželio „Eglutė“ vaikų grupė „Girinukai“. Tad pirmiausia mažieji bibliotekos lankytojai buvo supažindinti su čia esančia savitarnos sistema.

Bibliotekininke vaikams papasakojo, kad, kai jie jau bus pirmokai, galės ateiti į biblioteką ir patys savarankiškai sau išsiduoti knygas ar jas grąžinti. Ir parodė, kaip tai reikia padaryti. Smalsūs vaikai taip pat norėjo pasibandyti, tad pirmiausia savarankiškai išsiimti knygą pasimokė šiandien gimtadienį švenčiantis Vilius, o po jo – ir likusieji vaikai. Taip visa lopšelio-darželio grupė išmoko naudotis savitarnos aparatu ir teigė laukiantys, kada galės eiti į mokyklą ir patys pasiimti norimas knygas.

O po įdomios ir praktiškos pamokėlės vaikai buvo pakviesti į Šeimų erdvę, kur jų laukė daug veiklų ir gerų emocijų! Mažieji piešė ant šviečiančių stiklo molbertų ir smėlio staliukų, žaidė su interaktyviais stalais ir grindimis, taip pat išmėgino savo jėgas žaisdami biliardą.

Taip vaikai, draugiškai pasidalindami žaidimus, smagiai ir naudingai praleido laiką Šeimų erdvėje. „Saulės“ filiale esanti Šeimų erdvė – tai puiki vieta paįvairinti laisvalaikį lopšelių-darželių ugdytiniams ir pradinių klasių mokiniams.

Grupiniams apsilankymams būtina išankstinė registracija tel. (8 41) 52 49 96.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite