Angle down Atgal

Gintaro baldai Šiauliuose išaugo dvigubai!

Šiauliuose ilgai lauktas pavasaris jau sugrįžo – ką tik atsinaujinęs „Gintaro baldai“ salonas Šiaulių prekybos centre „Tilžė“ maloniai kviečia visus miestiečius apsilankyti ir apžiūrėti dvigubai didesnę ekspoziciją. Atidarymo proga Jūsų laukia nuolaidos iki 42 proc., o interjero prekėms taikomos nuolaidos net iki 50 proc.! Atsinaujinęs salonas Jūsų laukia nuo kovo 8 dienos!

Dabar dar erdvesnė ir patogesnė ekspozicijos salė (nuo 600 iki 1200 kv. m.) yra suplanuota taip, kad galėtumėte rinktis ne tik atskirą baldą bet ir viso kambario baldus iš karto. Džiugi naujiena – nuo šio pavasario visuose didžiuosiuose “Gintaro baldai” salonuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose pradedama prekyba kilimais!

Dažnas lietuvis, įsirenginėdamas namus, ieško dizainerio pagalbos. Šiaulių salone visi interjero sprendimai – nuo sienos spalvinės gamos, baldų iki smulkių interjero aksesuarų bus pasiūlyti iš karto. Šis baldų salonas išskirtinis tuo, jog bus pritaikytas ne tik naujakuriams, bet ir tiems, kuriems reikia atsinaujinti tik dalį namų. Negana to, taip pat salone rasite populiariausius virtuvės komplektus – galime pasiūlyti įvairius modulinių virtuvių sprendimus. Kita gera naujiena – čia taip pat praplėstas ir miegamojo baldų asortimentas, todėl galėsite įsigyti įvairaus dizaino baldų: nuo itališko stiliaus iki modernių miegamojo baldų komplektų. Galiausiai šiame salone Jūsų laukia platus komodų pasirinkimas, todėl lengvai rasite tokią, kuri patenkintų individualius lūkesčius.

Gintaro baldai – didžiausias mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje. Gintaro baldai turi 14 parduotuvių visoje Lietuvoje, užsiima prekyba internetu, o 2018 metų apyvarta jau siekia net daugiau kaip 11 mln. eurų be PVM. Mūsų siekis – visada optimalus kainos ir kokybės santykis. perkame didžiausiais kiekiais Lietuvoje, todėl galime pasiūlyti bene geriausią kainą Visiems baldams suteikiama 24 mėn. garantiją. Atvykus į salonus, Jus aptarnaus profesionalūs konsultantai.

Mūsų salonuose 80 proc. prekių asortimento palaikome sandėlyje, todėl jų nereikės ilgai laukti. Tačiau jei ieškote kažko išskirtinio, suteikiame galimybę iš katalogų užsisakyti baldus pagal savo individualų skonį. Tai padaryti visai paprasta, nes esame kūrybinga komanda, bendradarbiaujanti su Lietuvoje pripažintais dizaineriais – tik pas mus rasite specialiai Gintaro baldams sukurtą dizainerio A. Pogrebnojaus pagalvėlių kolekciją.

Maloniai kviečiame apsilankyti atnaujintame „Gintaro baldai“ salone Šiauliuose, pasinaudoti ypatingais kainų pasiūlymais ir pasisemti naujų idėjų pavasariškiems namams! Mus rasite PC „Tilžė“, Tilžės g. 225, Šiauliuose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite