Angle down Atgal

Gimtadienį švenčianti Viktorija Siegel: „Žinau, kad Laurynas sugebės ne tik pasipiršti, bet ir nuvesti mane prie altoriaus“

Šiandien Viktorija Siegel švenčia savo 26–ąjį gimtadienį ir, nors pastarieji metai garsiai nuomonės formuotojai nebuvo lengvi – po ketverių metų draugystės Viktorijai teko išsiskirti su savo dukters Nikolės tėvu, sužadėtiniu Danieliumi Bunkum, ji prarado vos įkurtą bendrą verslą, – drąsiai būtų galima sakyti, kad pernai sugalvotas noras pučiant gimtadienio žvakutes tikrai išsipildė.

Dabar Viktorija kaip niekada laiminga ir šį antradienio vakarą LNK laidoje „Bus visko“ atskleis, kad pagaliau jaučia vidinę pilnatvę. Moteris atidarė naują savo vardo elektroninę parduotuvę, kuri klesti labiau nei pirmoji ir pristatė Lietuvai mylimąjį, dukters Nikolės krikštatėvį, trisdešimtmetį tarptautinės kompanijos „Mikron“ plėtros vadovą Lauryną Suodaitį.

Viktorija pasidalins per pastaruosius metus pasikeitusiomis vertybėmis, moteris prisipažins, kad, jei kas nors prieš porą metų jos būtų paklausęs, kas yra laimė, atsakymas būtų visiškai kitoks, nei šiandien.

„Labai pakeičiau požiūrį į laimę. Anksčiau man laimę suteikdavo materialūs dalykai, norėjau prabangių kelionių, restoranų ir automobilių. Šiandien suprantu, kad tikroji pilnatvė yra paprastuose dalykuose, šeimyniniuose pasivaikščiojimuose, stalo žaidimuose ar valgio gaminime visiems drauge. Kas iš tų prabangių restoranų, jei sėdi geriausiam restorane, bet su ašarom akyse”, – retoriškai laidoje klaus jauna moteris.

Viktorija atskleis, kad šiandien makiažą darosi tik tuomet, kai turi susitikimus ir vis dažniau sekėjams rodosi be jokių „Instagram“ filtrų. Moteris jaučiasi pasitikinti savimi ir mylima, tačiau gyvendama su Danieliumi nuolat jautė spaudimą.

„Ne paslaptis, kad Danieliui patinka pasitempusios ir susitvarkę moterys, tame nėra nieko blogo. Bet kartais išgirsdavau tokius žodžius, tu tik nesugalvok pastorėti, man labai patinka kūdutės”, – prisiminimais iš ankstesnių santykių dalinsis Viktorija.

Sprendimas skirtis negimė staiga. Jį moteris priėmė ilgai galvojusi apie save ir savo dukters Nikolės gerovę. Laidoje nuomonės formuotoja atskleis, kad Lauryną pamilo pirmiausia dėl to, kaip jis elgėsi su mergaite.

„Pamenu, kai dar su Laurynu tarp mūsų nieko nebuvo, stebėjau kaip jis žaidė su Nikole ir pati sau garsiai pasakiau, Dieve, koks nuostabus tėvas jis bus savo vaikams ir geras vyras savo būsimai žmonai. Net užpavydėjau truputėlį, ir kaip gyvenime viskas pasisuko”, – juoksis moteris.

Viktorija laidoje atskleis, kad kurį laiką bėgo nuo savo jausmų, tačiau galiausiai pirmoji prabilo, kad jaučiasi neabejinga Laurynui.  Vyrui prireikė net dviejų dienų šiai informacijai priimti. Moteris džiaugiasi kad Laurynas niekada nespaudė jos skirtis ir sako, kad šį sprendimą būtų priėmusi, net jei nebūtų turėjusi antrosios pusės. Labiausiai bijojo visuomenės spaudimo.

„Danielius mane spaudė sakydamas, kad visuomenė mane pasmerks, sako, atėjus į viešuosius renginius su manimi niekas nebendraus ir spjaudys į nugara, nes išardžiau šeimą. Tačiau aš esu moteris, kuri pasirinko būti laiminga. Nepadariau nieko blogo, nieko nepavogiau ir nenužudžiau, tiesiog pasirinkau meilę”, – laidoje atviraus Viktorija.

Moteris atskleis, kad dieną, kai nusprendė pasakyti Danieliui apie skyrybas, Lauryno apskritai nebuvo Lietuvoje. Ji viena susikrovė savo ir dukrelės daiktus, per penkias dienas išsinuomojo kotedžą ir persikraustė. Laurynas iš komandiruotės grįžo tiesiai į naujus namus.

„Laurynas grįžo į namus, kuriuos prieš tai matė tik nuotraukose. Ir, tiesą pasakius, jam visai nepatiko, tai kaip juos įrengiau. Jam patinka modernus minimalizmas, o aš mėgstu Provansą. Galit įsivaizduoti, auksiniai veidrodžiai, užuolaidos, kvarbatkės visur, auksas, auksas, auksas... Bet nieko, kaip protingas vyras pasakytų, geriau su moterim nesiginčyti šiais klausimais, jeigu nori ramiai gyventi”, – apie pirmuosius nesutapimus laidoje pasakos Viktorija.

Ji prisipažins, kad su Laurynu į šiuos santykius abu ėjo tvirtai apsisprendę ir, nors drauge gyvena dar tik pusę metų, jau kalba apie vestuves ir vaikus.

„Faktas, kad kalbame apie ateitį, mums jau norisi vestuvių ir vaikų, tačiau iš ankstesnių santykių pasimokiau, kad vyro geriau nespausti. Jis supranta, kad kiekvienos moters svajonė yra užsidėti tą baltą suknelę ir būti žmona, o ne sugyventine ar, kaip sakant, gyvenimo pakeleive. Žinau, kad kai Laurynas jaus, kad jau atėjo tas momentas, sugebės ne tik pasipiršti, bet ir nuvesti prie altoriaus”, – pasakos Viktorija.

LNK laidoje „Bus visko“ šį antradienio vakarą, 20 val., Viktorija papasakos, kaip pranešė Danieliui apie skyrybas ir kaip vyras sureagavo. Taip pat atskleis Danieliaus grasinimus ir pasakys, kodėl bijojo buvusio sužadėtinio keršto. Viktorija pasidalins, kad už drauge įkurtos parduotuvės akcijas Danielius paprašė 250 tūkstančių eurų ir prisipžins, kodėl ji nusprendė atsisakyti bendro verslo bei atsidaryti naują parduotuvę.

comment Skaitytojų komentarai (2)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite