Reginos Mačiulytės nuotr.
Angle down Atgal

Gidų gretas papildė gausus būrys asmenybių

Trečiadienį Šiaulių universiteto Botanikos sode įvyko Gidų kursų baigimo pažymėjimų įteikimo šventė. Šiaulių turizmo informacijos centro organizuoti gidų kursai sulaukė nemenko susidomėjimo ir pažymėjimus gavo per 30 jaunųjų gidų. Kursai vykdyti ir nuotoliniu būdu, todėl pažymėjimai įteikti ir gidams iš Pakruojo, Telšių, Zarasų, Mažeikių rajono, Joniškio, Radviliškio.

Centro organizuoti kursai pritraukė įvairų išsilavinimą turinčias asmenybes – istorikus, filologus, mokytojus, gamtininkus. Jų įvairiapusės žinios atsispindi ir parengtose ataskaitinėse ekskursijose, kurios miestelėnams ir svečiams bus pristatytos jau birželio mėnesį.

„Džiaugiamės, kad jaunieji gidai atrado Šiaulius ir parengtos ekskursijos supažindins su Gubernija, Rėkyva, kūrusiais dailininkais, muzikos korifėjais, gatvių istorijomis. Vienos ekskursijos pramoginės, kitos pažintinės. Tematinė amplitudė plati, todėl ir miestelėnai turės iš ko rinktis. Jau gegužės mėnesį kviesime į naują ekskursiją apie Gerardą Bagdonavičių iš ciklo „Kūrėjų keliais“, kurią ves gidė Izolda Izolda Žagrakalienė“, – pasakojo turizmo vadybininkė Virgilija Staševičiūtė.

Sekite naujienas ir sudalyvaukite naujose ekskursijose!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite