Angle down Atgal

Geriausi komplimentai kiekvienam Zodiako ženklui

Net tie žmonės, kurie nemėgsta komplimentų, pripažįsta, kad malonus bendravimas yra būtinas. Geras žodis sugeba nudžiuginti ir pakelti nuotaiką, tačiau sakydami komplimentus turėtumėte būti atsargūs, nes kai kurie Zodiako ženklai gali juos priimti kaip įžeidimą ir taip pablogins jūsų santykius. Pats laikas sužinoti, kokie komplimentai patinka skirtingų Zodiako ženklų atstovams.

1. Avinas: „Noriu būti toks kaip tu“

Avinas vertina, kai yra pripažintas geriausiu ir kai atkreipiamas dėmesys į jo laimėjimus ir stipriąsias puses. Žavėkitės jais, jų pasitikėjimu savimi ir jie bus jūsų.

2. Jautis: „Tu esi pats patikimiausias“

Jautis pasitiki savimi labiau nei kiti, todėl būkite atsargūs su komplimentais. Pagirkite juos už jų atkaklumą, sąžiningumą, dosnumą ir ryžtą – jie tai įvertins.

3. Dvyniai: „Būti su tavimi visuomet yra šventė“

Dviveidžiai Dvyniai gali skirtingai reaguoti į tuos pačius žodžius, priklausomai nuo jų nuotaikos. Pasakykite, kad jie yra kompanijos siela, pagirkite už jų optimizmą ir kilimą karjeros laiptais.

4. Vėžys: „Su tavimi visuomet gera ir patogu“

Sentimentalus Vėžys iškart sureaguos į komplimentą, kuris, jo manymu, reiškia kito asmens susirūpinimą. Jam visiškai pakanka paprasto „ačiū“ arba pripažinimo, kad jis geras ir rūpestingas žmogus.

5. Liūtas: „Tavo pasitikėjimas savimi džiugina“

Šio ženklo atstovams komplimentai labai patinka ir jie nedvejodami parodo, kad vertina gerus žodžius, ypač apie jų lyderystės savybes, bendravimo lengvumą, atsidavimą ir ištikimybę.

6. Mergelė: „Tu gerai perpranti žmones ir gyvenimą“

Tie, kurie žino savo vertę, dažnai stebisi pagyrimais, nes puikiai supranta, ko jie iš tikrųjų verti. Įvertinkite jų sąžiningumą, sugebėjimą spręsti problemas ir tai, kad jais galima pasitikėti.

7. Svarstyklės: „Dėl tavęs noriu pasikeisti į gerąją pusę“

Svarstyklės, išgirdę komplimentus, maloniai juos priima ir kartais net grąžina atgal. Jiems vertingiausia, kai kiti dalijasi savo siekiais ir principais.

8. Skorpionas: „Tu nepaprastai protingas ir įžvalgus“

Atsargūs, rūpestingi ir simpatiški Skorpionai įtariai vertina aplinkinių žodžius ir žino, kai bandoma jais manipuliuoti, todėl viskas, kas jiems pasakyta, turėtų būti nuoširdu.

9. Šaulys: „Aš vertinu tavo dosnumą ir humoro jausmą“

Šio ženklo atstovai mėgsta būti giriami, tačiau tik pelnytai. Energija ir optimizmas yra svarbiausi jų charakterio bruožai, kaip ir neapsakomas dosnumas.

10. Ožiaragis: „Visada pasitiki savimi ir esi pasiruošęs padėti“

Garbingi ir sąžiningi Ožiaragiai visada pasirengę pasidalinti savo triumfu su kitais: jie noriai priima ir sako komplimentus. Švęskite jų nepriklausomybę ir ištikimybę savo principams.

11. Vandenis: „Tu toks jautrus ir supratingas“

Išgirdę jiems skirtus žodžius, Vandeniai išoriškai gėdijasi ir slapta džiaugiasi viduje, ypač kai vertinamas jų kūrybiškumas ir minčių aiškumas.

12. Žuvys: „Tu turi nepaprastą protą ir didelę širdį“

Žuvys mėgsta komplimentus, tačiau, pasinerdamos į savo pasaulį, kartais net nepastebi, kad yra giriamos. Jūsų dėmesys ir nuoširdus susidomėjimas gali juos nudžiuginti.

Žinoma, ne visi to paties ženklo atstovai yra vienodi realiame gyvenime. Kokie komplimentai jums atrodo patys maloniausi?

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite