Angle down Atgal

Geriamojo vandens tiekimas Paršelių kaimo gyventojams nenutruks

Nuo seno dalis Paršelių kaimo gyventojų naudojosi vandeniu, tiekiamu iš netoliese esančio vandens bokšto. Tačiau visai neseniai šio kaimo gyventojai susidūrė su problema – gyventojai išgirdo, kad privataus bokšto, kurio tiekiamą vandenį iki šiol sėkmingai vartojo, savininkas planuoja nebetiekti vandens Paršelių kaime gyvenantiems žmonėms.

„Negalėjome leisti, kad XXI amžiuje gyventojai liktų be geriamojo vandens. Vandens bokštas aprūpindavo vandeniu apie 20 sodybų ir keletą šiame kaime esančių daugiabučių. Šis aktualus klausimas ir iškilusi problema turėjo būti išspręsta nedelsiant, nes nebuvo galima leisti gyventojams likti be geriamojo vandens“, - apie sudėtingą situaciją, susiklosčiusią Paršelių kaime, kalba Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis.
Marijampolės savivaldybės vadovai ir UAB „Sūduvos vandenys“ ėmėsi nedelsdami spręsti iškilusią problemą – buvo pradėti geriamojo vandens tiekimo trasos klojimo darbai. Per pora mėnesių Paršelių kaimą pasiekė 1248 metrų ilgio vandens trasa, o į namų valdas buvo įvesti vandens įvadai.
Pasak UAB „Sūduvos vandenys“ direktoriaus Žydrūno Čekausko, būtina užtikrinti, kad Marijampolės miesto ir kaimiškųjų vietovių gyventojai būtų aprūpinti centralizuotai tiekiamu, kokybišku geriamuoju vandeniu. Kad centralizuotai tiekiamas vanduo pasiektų kuo daugiau gyventojų, reikalingos didelės investicijos, kurioms įgyvendinti bendrovės gaunamo pelno nepakanka. Paslaugų plėtrai užtikrinti UAB „Sūduvos vandenys“ ir Marijampolės savivaldybė nuolat ieško ES lėšų ir įgyvendina stambius infrastruktūrinius projektus.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite