Angle down Atgal

Genialu ir paprasta: ką daryti merginai, kad vaikinai kreiptų į ją dėmesį

Nesuprantate, kodėl vaikinai nesidomi jumis ar net apeina šonu? Regis, iš šalies pažvelgus, nieko jums netrūksta: esate graži, protinga, o priešingos lyties dėmesio vis tiek trūksta. Ir ne jūs viena negalite suprasti, kodėl taip yra. Į šį klausimą atsakė mokslininkai.

„Veikiausiai esate linkusios sabotuoti savo asmeninį patrauklumą“, – tvirtina amerikiečių psichologai. Pagrindinė priežastis, kodėl vyrai neužkalbina ir neflirtuoja su mergina, yra ta, kad ji atrodo pernelyg... neprieinama.

Geriausia jūsų viliojimo priemonė yra visai ne maža juoda suknelė. Iš tikrųjų jūsų veidas gali patraukti stipriosios lyties atstovus. Žaisminga mina „Paflirtuok su manimi!“ kur kas iškalbingesnė už seksualiausius apdarus. Šis metodas bus veiksmingas tik tuo atveju, jei žinosite, kaip „dėvėti“ tinkamą veido išraišką.

Kaip parodė psichologiniai tyrimai, inicijuoti JAV žurnalo „Wing Girl Method“ redaktorių, moterys pačios kaltos dėl to, kad vyrai į jas nekreipia dėmesio.

Ekspertai apklausė per 200 vyrų bandydami išsiaiškinti, kas juos sulaiko nuo bendravimo su moterimis.

55 procentai apklausos dalyvių prisipažino, kad paprastai „santūri, šalta moters veido išraiška“ būna pagrindinė priežastis, sulaikanti juos nuo minties užkalbinti nepažįstamąją, kad ir kokia nuostabi ji atrodytų.

„Dar baisiau yra tai, kad moterys paprastai nežino, jog vaikšto su akmeniniais veidais ir šaudo tuos savo neprieinamus žvilgsnius, – aiškina tyrimą atlikę psichologai. – O vyrai nenori būti atstumti arba paprasčiausiai bijo pulti veidu į purvą. Jei mergina žvelgia į vaikiną rūsčiu veidu, kam jam prie jos artintis? Juk ir taip viskas aišku – jis turės atsitraukti.“

Štai mįslė ir išspręsta! Kaip galima ištaisyti tokią padėtį? „Dažniau šypsokitės“,– pataria psichologai. Šypsena ne tik padaro bet kurią moterį patrauklią, bet ir paskatina vyrą žengti pirmą žingsnį, užmegzti pažintį, pakviesti į pasimatymą ir įsitikinti, kad ateityje jo laukia ir daugiau susitikimų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite