Angle down Atgal

Gegužių gatvėje gyventojams bus sunkiau pasistatyti automobilį – keičiasi ženklo galiojimo ribos

Šiaulių miesto savivaldybės administracija pranešė, kad priimtas sprendimas Šiauliuose, Gegužių gatvėje, pratęsti ženklo „Sustoti draudžiama“ galiojimo ribas. Tai reiškia, kad gyventojams minėtoje gatvėje bus mažiau galimybių palikti stovėti automobilius.

Anot Savivaldybės, ženklo galiojimo ribos yra pratęstos ir galios Gegužių gatvėje nuo Korsako (Nuklono pusės) iki Gytarių gatvės.

Naujienų portalą Etaplius.lt susisiekė su Šiaulių miesto mero pavaduotoju Domu Griškevičiumi, vienu iš Saugaus eismo komisijos narių. Jo teigimu, toks sprendimas priimtas dėl žiedo Lyros ir Gardino sankryžoje įrengimo.

Uždarius šią sankryžą Gegužių gatvėje gerokai padidėjo eismo intensyvumas (ypač piko metu), todėl nuspręsta atlaisvinti ir pirmąją eismo juostą. Be to, sukantiems iš kiemų ar šalutinės Korsako gatvės bus geresnis matomumas.

Šiaulių miesto savivaldybės nuotr.
Šiaulių miesto savivaldybės nuotr.

Ženklas „Sustoti draudžiama“ anot vicemero šioje atkarpoje stovėjo ir anksčiau, tačiau jo galiojimo ribos buvo trumpesnės. Dabar jos pratęstos. Ar šis sprendimas yra laikinas, kol baigsis žiedo įrengimas Lyros ir Gardino gatvių sankryžoje, Domas Griškevičius konkrečiai neatsakė. Anot jo, viskas priklausys nuo situacijos.

Pasak mero pavaduotojo, dabar pagrindinis tikslas – gyventojus apie pokyčius informuoti, tačiau, jei bus pastebimas akivaizdus kelio ženklų nepaisymas, bus prašoma policijos įsikišimo. Tokiu atveju, vairuotojai ar automobilių savininkai gali sulaukti baudų.

comment Skaitytojų komentarai (8)

Taip pat skaitykite