Angle down Atgal

Gegužės 2-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės 2-oji – Motinos diena.

Motinos diena švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Ši šventė lietuviams žinoma dar nuo senų senovės. Šią dieną motinas sveikina vaikai ir vyrai, tądien jie stengiasi už jas atlikti visus namų ruošos darbus. Motinos diena ne šiaip sau švenčiama pavasarį. Motina tapatinama su žeme. Kaip ji išaugina vaikus, taip žemė išaugina derlių. Taigi pavasarį, kai garbinama žemė, kad būtų derlinga, nepamirštamos ir motinos.

Gegužės antroji, sekmadienis – 122-oji metų diena (paskutinė 17-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 243 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Atanazas, Eidmantas, Eidmantė, Eidmina, Eidminas, Eidminė, Eidotas, Eidotė, Meilė, Sigismundas, Sigizmunda, Sigizmundas;

rytoj: Aleksandra, Aleksandras, Artautas, Artautė, Arvis, Arvystas, Jaunė, Jaunius, Juvenalis, Kantvilas, Kantvilė, Kantvydas, Kantvydė;

poryt: Darbutas, Darė, Dargailas, Dargailė, Dargas, Floras, Florenta, Florentas, Florentina, Florentinas, Florijonas, Manė, Monika, Mintautė, Silvanas, Vitalija.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.41, leidžiasi 20.52. Dienos ilgumas – 15.11.

Šiandien – septintoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Jaučio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Pinigai nesuteikia laimės, bet iš tiesų labai ramina“ (E. M. Remarkas).

***************

Astrologinė prognozė gegužės 2-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Regis, jums teks bendrauti su ambicingais, reikliais asmenimis. Jeigu interesai per daug nesikerta, tai ir problemų nekils. Galbūt kaip tik galėsite šio to pasimokyti iš kitokio požiūrio.

JAUTIS. Veikiausiai būsite kupini idėjų ir sumanymų. Kelionė, renginys suteiks puikių įspūdžių. Emocijų potvynis gali paskatinti jus rodyti iniciatyvą meilės fronte. Mokėkite atskirti dėmesio vertus dalykus nuo tuščių plepalų bei pažadų.

DVYNIAI. Noriai imsitės namų ir ūkio darbų. Būkite atsakingi, skaičiuodami pinigus, ką nors pirkdami, žadėdami ar įsipareigodami. Jums gali pavykti susitarti dėl finansinės, turtinės aktualijos, pasiskolinti reikalingą daiktą ar pan.

VĖŽYS. Diena bus aktyvi, kūrybinga. Tikėtinas meninis įkvėpimas, įdomios idėjos. Būsite nusiteikę labiau pasigilinti į priešingą nuomonę, oponentų argumentus. Derėtų daugiau dėmesio skirti vaikams, antrajai pusei.

LIŪTAS. Neblogai seksis planuoti ir tvarkyti savo praktinį gyvenimą, jeigu vadovausitės racionalia logika. Raskite laiko šiltam pabendravimui su šeimos nariais, pasveikinkite mamas.

MERGELĖ. Apčiuopiamų rezultatų galima tikėtis srityse, susijusiose su šou verslu, konkursais, žaidimais, renginiais. Aplinkiniai pageidaus jūsų draugijos, dėmesio. Tikėtina atrakcija, pasimatymas.

SVARSTYKLĖS. Jus gali kamuoti vidinis sielos nerimas – tarsi ieškosite kažko, kas pakeistų jūsų gyvenimą ir jus pačius, pridėtų saugumo. Nuotaiką gali praskaidrinti gera žinia, dovana ar pagalba.

SKORPIONAS. Jūsų komunikabilumas padės jums labiau suartėti su kaimynais, giminaičiais, užmegzti reikalingus ryšius. Galite sumanyti keisti asmeninių santykių pobūdį ar gyvenamąją vietą.

ŠAULYS. Gali būti, kad kažkiek papilnės jūsų piniginė arba kursite praturtėjimo planus. Kad ir kokia būtų jūsų materialinė situacija, mylimas žmogus, vaikai reikalaus vis daugiau.

OŽIARAGIS. Jūsų valiai, nuomonei turbūt niekas nenorės prieštarauti, nes atrodysite labai įsitikinę savo teisumu. Draugystę, meilę gali kartinti keistas pavydo jausmas.

VANDENIS. Stenkitės objektyviai mąstyti. Reikalingas atidumas – dabar svarbu pastebėti smulkmenas, į kurias anksčiau nekreipėte dėmesio. Patartina nevartoti svaigalų. Saugokite sveikatą, branginkite artimus santykius.

ŽUVYS. Nestigs draugų, aplinkinių dėmesio, galite tikėtis jų pastabų ir patarimų. Padidės poreikis rūpintis išvaizda, sveikata, jėgų papildymu. Pasveikinkite mamas. Pasidomėkite ir vaikų interesais.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite