Angle down Atgal

Gaunant daugiau vakcinų, Kaunas tikisi šią savaitę pradėti skiepyti vyresnius nei 55-erių

Gaunant pakankamai vakcinų, Kaune šią savaitę tikimasi pradėti skiepyti ir gyventojus, kuriems yra 55-eri metai bei daugiau.

„Šią savaitę vakcinuosime daug asmenų grupių, galvojame galbūt net užkabinti 55+ asmenų grupę ir taip pat visus aukščiau esančius prioritetus“, – BNS pirmadienį sakė Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Paulius Keras.

Pasak jo, miestas taip pat turi daug sąrašų gautų iš didelių įmonių bei kontaktinį darbą dirbančių svarbias funkcijas vykdančių darbuotojų, todėl planuojama skiepyti ir juos.

P. Keras sako, jog nors vis dar atsiranda gyventojų iš aukštesnių prioritetinių grupių, norinčių vakcinuotis, didesni gaunamų vakcinų kiekiai leidžia plėsti skiepijamų gyventojų grupes.

„Esant dideliam vakcinų kiekiui, jau turime galimybę tą savaitę pajudėti truputėlį daugiau, paimti tas didžiąsias įmones“, – sakė jis.

Savivaldybės atstovo teigimu, šią savaitę Kaune bus gauta per 20 tūkst. vakcinų: po 10 tūkst. „AstraZeneca“ ir „Pfizer“. Taip pat savivaldybė turi „Modernos“ vakcinos, bet ji skirta anksčiau paskiepytų gyventojų revakcinavimui.

„Tai šią savaitę turėsime maždaug apie 20 tūkst. vakcinuoti žmonių Kaune“, – sakė P. Keras.

Statistikos departamento skelbiamais duomenimis, Kauno mieste bent viena vakcina yra paskiepyta 27,9 proc. gyventojų.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite