Angle down Atgal

Garbaus amžiaus alytiškės subūrė mezgėjų būrelį

Septynias Alytaus pagyvenusių žmonių asociacijos nares vienija bendra laisvalaikio veikla – garbaus amžiaus alytiškės mėgsta megzti ir nerti vašeliu. Bendrą pomėgį atradusios senjoros susibūrė į mezgėjų būrelį, kurį pavadino „Pynute“, tad po dienos darbų atradusios laisvą minutę jos mielai laiką leidžia kartu - megzdamos ar nerdamos vašeliu, bendrauja ir viena iš kitos mokosi mezgimo subtilybių.

Garbaus amžiaus alytiškės yra numezgusios ne vieną dešimtį šiltų kojinių, šlepečių, šalikų, nunėrusios daugybę servetėlių, tad savo darbais jos džiugina artimuosius ir draugus, kartais dalyvauja Alytuje vykstančiose mugėse, o šiltas kojines dažnai dovanoja vienišiems senjorams.

Norėdamos supažindinti su būrelio veikla, parodyti savo darbus ir aptarti bendradarbiavimo su kitas Alytaus miesto įstaigas lankančiais ar jose prižiūrimais senjorais galimybes, į svečius garbaus amžiaus alytiškės pasikvietė Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoją Jurgita Šukevičienę.

Mero pavaduotoja apžiūrėjo nedidelę parodą, pasidžiaugė alytiškes vienijančia veikla ir gražiais rankdarbiais bei pasiūlė joms bendradarbiauti su VšĮ „Gerumo skraistė“ Dienos centrą lankančiomis bei Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centre besigydančiomis senjoromis. Tarp šias įstaigas lankančių senjorių tikrai atsiras ne viena megzti ar nerti vašeliu mėgstanti garbaus amžiaus alytiškė, kuri mielai pasidalins savo patirtimi ar iš būrelio narių pasimokys mezgimo subtilybių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite