Angle down Atgal

Gaisro pavojus

Tai yra Etaplius.lt piliečio-reporterio nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako.

Vakar, rugpjūčio 16-ąją, ėjau pasivaikščioti. Taigi pasižvalgydamas pamačiau labai nekokius vaizdelius.

Nuėjau Karaliaučiaus gatve iki žvyruoto vieškelio, kuris suka į "Gytarių kvartalą". Kiek paėjus pamatai didžiulius plotus aukštos jau baigiančios išdžiūti žolės. Šalia yra namai, gyvena žmonės. Ten gyvenanti moteris sakė, kad gyvena nuolatinėje baimėje. Juk jeigu užsidegs ta žolė, tai gali sudegti ir jų namai. Prieš kelis metus toks atvejis jau buvo. Vos išvengė nelaimės.

Žolė nenupjauta Karaliaučiaus gatvės pašonėje. Plotai priklauso Šiaulių miestui. Ir kyla klausimas, kodėl nenupjaunama toji žolė? Juk atvažiavęs traktorius su pjovimo įranga tą žolę nurėžtų per gerą pusvalandį. Kas gi trukdo tai padaryti? Manau, pinigų Savivaldybė turi, o, antra vertus, ne tiek jau daug ir reikėtų pinigėlių. Bet bėda tame, kad tie, kurie atsako už minėtus dalykus, numoja rankomis. O kada atsitinka nelaimė, tai puola ieškoti kaltų.

Mano supratimu, sausos žolės plotų neturi būti prie sodybų arčiau 100-150 metrų. Manau, valdžia į tokius dalykus su visu rimtumu turi atkreipti dėmesį ir likviduoti galimybes gaisrui atsirasti.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Sponsored video

Taip pat skaitykite