Angle down Atgal

Gai­vus ir šva­rus van­duo su „Ze­ro­Wa­ter“ filt­rais

Šiais lai­kais pa­ma­ty­ti žmogų, ku­ris su sa­vi­mi ne­si­ne­šio­ja ger­tuvės ar bu­te­liu­ko su van­de­niu, la­bai sun­ku. O tie žmonės, ku­rie nau­do­ja­si spe­cia­liais „Ze­ro­Wa­ter“ filt­rais, ži­no – jie ge­ria iš­ties švarų van­denį. Spe­cia­lių „Ze­ro­Wa­ter“ ąso­čių, do­za­to­rių ir ne­šio­jamų stik­li­nių filt­rai yra pa­to­giai ir grei­tai kei­čia­mi.

Kuo ypatingi „ZeroWater“ filtrai, pasakoja įmonės „Drema“ vadovas Tomas Stankūnas:

– Filtrai leidžia mėgautis itin švariu ir puikaus skonio vandeniu. Penkių pakopų filtravimo sistema pašalina beveik visas ištirpusias kietąsias medžiagas ir cheminius junginius iš čiaupo vandens. Didmiesčių gyventojus pasiekia geresnės kokybės vanduo, tačiau regiono vandenvietėse nuosavų namų gręžinių ir šulinių vandens kokybė gali būti labai prasta. Nors toks vanduo yra saugus gerti, sveiku jo nepavadinsi.

Daugelis įprastų vandens filtrų naudoja 2 pakopų vandens filtravimo būdą, o „ZeroWater“ vandens filtrų ąsočiuose naudojamas patentuotas penkių pakopų filtras. „ZeroWater“ filtrai pašalina beveik visas (99,6 proc.) aptinkamas ištirpusias kietąsias medžiagas.

Net jei vandens tiekėjas vandenį išvalo, vanduo gali prisirinkti teršalų iš vamzdynų. „ZeroWater“ filtruotas vanduo yra skanus ir gaivus. Perkate vandenį buteliuose? Su „ZeroWater“ gausite gryną, geros kokybės vandenį, nepatirdami didelių išlaidų ir nekaupdami plastikinių butelių.

„ZeroWater“ ąsočiai yra įvairių talpų – 7–40 stiklinių. Galima išsirinkti tą, kuris atitinka kiekvienos šeimos poreikius.

Nešiojama „ZeroWater“ stiklinė yra 76 ml talpos. Stilinga, patogi ir patvari plastiko konstrukcija, suderinta su lengvai įsriegiamu dangčiu ir šiaudeliu. Nešiojamas vandens filtras gali išvalyti apie 19 l vandens. Su šia stikline gryno vandens turėsite visur: mokykloje, sporto salėje, oro uoste, kelionėje.

„ZeroWater“ veiksmingai šalina iš geriamojo vandens net šviną, kuris gali būti kenksmingas vaikų organizmui. Šio metalo junginiai organizme kaupiasi, todėl jo poveikis gali pasireikšti po kelių ar keliolikos metų.

UAB „Drema“
+370 655 05 109
www.zerowater.lt, www.osmosas.lt

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite