Angle down Atgal

G. Nausėda pasveikino pianistą P. Geniušą jubiliejaus proga

Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino pianistą, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorių Petrą Geniušą 60-ojo jubiliejaus proga.

„Kai scenoje Jūs prisiliečiate prie fortepijono klavišų ir suskamba muzika, prieš mus visa savo jėga ir estetikos grožiu atsiveria Jūsų talentas – didžių kūrėjų ir asmenybių dovana, leidžianti išgirsti aiškiau, išjausti giliau, matyti jautriau. Ir tai kiekvieną kartą patvirtina, kad muzika – tai Jūsų gyvenimas, likimas ir pašaukimas, savaip išieškota ir išgyventa istorija“, – rašoma prezidento sveikinime.

Pasak šalies vadovo, maestro atliekama muzika yra tai, kuo nepaprastai didžiuojasi Lietuva ir vertina visas meno pasaulis. Ilgamete turininga ir turtinga koncertine veikla P. Geniušas pristato Lietuvą pasaulyje ir mūsų šaliai atveria pasaulio muzikos lobynus. „Įkvėptas novatoriškų idėjų Jūs buriate kitus muzikus įdomiems ir novatoriškiems projektams. Vedinas kūrybinės aistros Jūs dalijatės savo žiniomis ir profesionalumu su jaunaisiais muzikais ir esate išugdęs ne vieną žvaigždę, suspindusią Lietuvoje ir užsienyje. Su didele pagarba dėkoju Jums už puoselėjamą ir skleidžiamą kūrybinę šviesą!“ – teigė prezidentas.

Sukakties proga šalies vadovas palinkėjo P. Geniušui sveikatos, stiprybės, meninio polėkio ir dar daug įstabių koncertų, puikių muzikos projektų.

Profesorius P. Geniušas už plačią koncertinę ir kūrybinę veiklą yra įvertintas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi, Nacionaline kultūros ir meno premija ir kitais svarbiais apdovanojimais.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite