Angle down Atgal

G. Nausėda nesureikšmina kritusių reitingų: jaučiuosi ramus ir drabstytis purvais su S. Skverneliu nežadu

Balsavimui artėjant į pabaigą, į savo rinkimų štabą atvykęs ekonomistas Gitanas Nausėda tikino esantis ramus ir rinkimų kampanijos metu padaręs viską, kad pasiektų savo tikslą. G. Nausėda tvirtino, kad antrajame ture yra pasiruošęs susirungti su bet kuriuo kandidatu ir nevertino, kuris jam būtų parankesnis.

„Laukimo nuotaikos, laukiame, tikimės. Kita vertus, esame ramūs. Ramūs dėl to, kad padarėme viską, jog mūsų žinia žmonėms būtų pristatyta tinkamai, kad žmonės suprastų, ko mes iš tikrųjų siekiame, ką mes siūlome Lietuvai. Dėl to jaučiamės padarę kartu su komanda labai daug ir manau, kad tai ir lemia tam tikrą vidinę ramybę, kuri šiuo metu yra. Nežinau, kaip mano kolegos, aš gal daugiau iš savęs šneku, bet tikrai jaučiuosi ramiai“, - sakė kandidatas į prezidentus.

G. Nausėda nesureikšmino apklausų reitingų, kurie artėjant rinkimams keitėsi ne jo naudai ir juokavo, kad tai įvyko, tam, kad rinkėjam būtų įdomiau.

„Čia mes specialiai, kad atsirastų intriga, kad visiems būtų įdomiau stebėti rinkimus, matote, rinkimų dalyvavimas iš karto padidėjo. Matyt, gal vienas kitas ir mano simpatikas pagalvojo, kad reikia ateiti į rinkimus, nes savaime niekas nepasidarys“, - juokavo G. Nausėda ir pridėjo, kad situacija gali būti neprognozuojama dėl didelio kandidatų skaičiaus.

„O jeigu rimtai, tai, be jokios abejonės, devyni kandidatai, labai daug kandidatų, kažkiek tie balsai pasiskirsto ir dėl tos priežasties turime tokią gana unikalią situaciją, kuomet net trys kandidatai turi panašų reitingą, bet nuo to rinkimai tampa turbūt tik dar įdomesni“, - sakė G. Nausėda.

Ekonomistas įvertino paskutinėmis dienomis suaštrėjusią kito kandidato Sauliaus Skvernelio rinkimų kampaniją.

„Ponui Skverneliui reikėjo kažką daryti, kad kažkokiu būdu pakiltų iš tos trečiosios vietos, kuri reikštų rinkimų pabaigą, tai dėl to ne tik tas aštrumas atsirado, bet ir mėginimas puldinėti konkurentus. Mes to nebūtume darę bet kokiomis aplinkybėmis, nes aš iš karto pasakiau ir savo komandai, ir pats sau, kad mes nesidrabstysime purvais, tai ne mūsų stilius, tegul tą nuodėmę prisiima kiti, o mes eisime aukštai iškėlę galvas ir per daug nereaguosime į tuos užsipuldinėjimus“, - komentavo G. Nausėda.

G. Nausėda teigė, kad jis neskirsto oponentų į daugiau ir mažiau parankius. Jis tvirtino, kad antrajame ture yra pasiruošęs susirungti su bet kuriuo kandidatu.

„Aš neskirstau nei vieno, nei kito kandidato. Jie man yra vienas kažkuo vienaip išskirtinis, kitas - kitaip. Tikrai oponentus pasirenkame ne patys, o parenka Lietuvos žmonės, šiuo atveju - Lietuvos žmonės išrinks tą antrąjį kandidatą, jeigu būsiu aš ir bus kažkas kitas. Ir aš jį gerbsiu, aš su juo diskutuosiu ir mes sąžiningai varžysimės antrajame ture“, - sakė G. Nausėda ir dar kartą patvirtino, kad nesėkmės atveju antrajame ture neišreikš paramos nė vienam kandidatui.

„Aš prašysiu savo rėmėjų balsuoti pagal sąžinę. Nemanau, kad aš turiu jiems nurodinėti, už ką jie turėtų balsuoti. Už ką jie matys esant tikslinga balsuoti, už tą jie ir balsuos. Mano tiesioginės paramos nė vienam iš kandidatų nebus“, - sakė G. Nausėda.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite