Angle down Atgal

G. Nausėda: jeigu dabartinės karantino priemonės neduos rezultato, galimai bus svarstomi griežtesni apribojimai

Prezidentas Gitanas Nausėda teigia, kad sprendimas dėl nepaprastosios padėties įvedimo priklausys nuo koronaviruso atvejų skaičiaus kitimo. Visgi šalies vadovas pabrėžia, kad, jeigu įvestos griežtesnės karantino priemonės neduos reikiamo rezultato, pasak jo, galimai bus svarstoma ir apie dar griežtesnius draudimus.

„Aš manau, kad viskas priklausys nuo skaičių. Tikrai tokia situacija, kokia yra dabar, yra nepatenkinama ir ne tik susirgimų skaičius, ne tik didėjanti įtampa mūsų ligoninėse ir, beje, ne tik koronavirusu sergančių pacientų, bet ir dėmesys kitiems pacientams mažėja atitinkamai“, – interviu Delfi teigė G. Nausėda.

„Bet, jeigu situacija išlieka tokia, kokia yra dabar, ir tos priemonės neduoda reikiamo rezultato, tai, aš manau, kad galime svarstyti ir dar griežtesnius apribojimus, priemones, nes toks ir yra mūsų tikslas“, – pridūrė jis.

Prezidentas taip pat atkreipia dėmesį į išaugusį mirtingumo lygį ir akcentuoja, kad lietuviai yra maža tauta, kuri privalo branginti kiekvieną gyvybę.

„Gaila, kad praėjo nemažai laiko, kol tai tapo visiškai akivaizdu ir šiandieną turbūt jau būtų tikrai nebepadoru diskutuoti, ar čia mes ne per griežtai, ar mes galėtume dar truputį demokratiškai pasvarstyti. Nebėra laiko, kada svarstyti, reikia daryti tai, ką turėjome daryti gerokai anksčiau“, – akcentavo šalies vadovas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite