Angle down Atgal

G. Nausėda: J. Narkevičiaus likimas ne premjero ir ne valdančiųjų lyderio rankose

Prezidentas Gitanas Nausėda teigia, kad susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus likimas yra ne premjero ir ne valdančiosios koalicijos lyderio rankose. Kaip Delfi teigė šalies vadovas, dėl susisiekimo ministro tolimesnės ateities sprendžia Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) lyderis Valdemaras Tomaševskis.

„Jeigu atvirai, raktelis yra net ir ne pas premjerą, ir ne pas poną Karbauskį“, – apie susisiekimo ministro likimą portalui Delfi teigė G. Nausėda.

Delfi paklausus, ar Vyriausybė LLRA-KŠS lyderio V. Tomaševskio įkaitė G. Nausėda pripažino, kad toks yra jo asmeninis situacijos vertinimas.

„Vadinkite tai kaip norite. Tai mano situacijos vertinimas, aš jį išsakiau“, – interviu sakė šalies vadovas.

ELTA primena, kad LRT tyrimų skyrius teigia išsiaiškinęs, jog Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos deleguotas susisiekimo ministras J. Narkevičius, prieš dešimtmetį ėjęs aukštas pareigas Vilniaus savivaldybėje, už sėkmę renovacijos konkursuose iš bendrovės „Sodžiaus būstas“ esą galėjo reikalauti 10 procentų nuo laimėtų sumų. LRT tyrimų skyriaus duomenimis, už tuos pinigus esą buvo rekonstruotas J. Narkevičiaus namas Trakuose. Pats ministras kaltinimus neigia.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite