Angle down Atgal

G. Martirosianaitė oficialiai pasikeitė pavardę: iškilo indentiteto klausimas

Nuo šiol Gabrielės Martirosianaitės pavardė bus trumpesnė. Moteris džiaugiasi, jog pagaliau galėjo susigrąžinti iš senelio kilusią armėnišką pavardę ir neslėpti savo šaknų.

Žinoma moteris džiugiais pokyčiais pasidalijo instagrame:

„Nauja, bet sena! Mano senelis Akiles Martirosian Jerevane gimusiam tėčiui perdavė ne tik armėniškus bruožus, bet ir savo pavardę. Vėliau tėtis atvyko gyventi į Lietuvą ir tuometine tvarka prie pavardės buvo pridėta papildoma galūnė. Praėjus beveik penkiems dešimtmečiams iškilo identiteto klausimas. Kas aš? Kokios mano šaknys? Kokią pavardę su savimi nešioju? O juk sutiksit – visiems norisi nešioti savo giminės ir tęsti ją! Tad su tėčiu priešaky mūsų šeima susigrąžino tikrą, originalią ir senelio perduotą pavardę. Tad sveiki, aš Gabrielė Martirosian!“

Apie savo pavardę G. Martirosian yra kalbėjusi ir anksčiau. „Man yra keisčiausias tas momentas, kad visi puikiai moka pasakyti Kardašian, bet nemoka pasakyti Martirosian plius -aitė. Turėtų būti labai paprasta, bet mano pirmos klasės mokytoja net mane pristatydama klasei suklydo. Tai mane lydi nuo pirmos klasės“, – anksčiau pasakojo Gabrielė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite