Angle down Atgal

Futbolo turnyre Vilniuje kovojo per 100 teisininkų iš penkių šalių

Savaitgalį į Vilniuje vykusį ketvirtąjį tarptautinį advokatų futbolo turnyrą Lietuvos advokatūros taurei laimėti susirinko aštuonios advokatų futbolo komandos iš Baltarusijos, Latvijos, Lenkijos, Ukrainos ir Lietuvos.

Nuolatinei šio turnyro dalyvei advokatų komandai iš Italijos netikėtai atšaukus savo dalyvavimą, jos vietą užėmė jaunieji teisininkai iš Vilniaus universiteto Teisės fakulteto.

Šeštadienį Fanų stadione daugiau nei 100 teisininkų varžėsi dėl Lietuvos advokatūros taurės. Turnyro favoritė - Ukrainos advokatūros komanda „AFC Advoteam Rivne“ - apgynė nugalėtojos vardą. Ji finale nugalėjo Teisės fakulteto studentų rinktinę. Trečiąją vietą užėmė komanda iš Gdansko, po 11 m baudinių serijos palaužusi Lietuvos advokatūros futbolininkus.

Futbolo šventėje advokatai sužaidė 19 rungtynių, buvo įmušti 46 įvarčiai.

Turnyrui pasibaigus, jo dalyviai dalyvavo apdovanojimų ceremonijoje ir šventinėje vakarienėje. Futbolo turnyro prizininkus Lietuvos advokatūros taure, medaliais ir atminimo dovanėlėmis apdovanojo Lietuvos advokatūros advokatų tarybos narys Mindaugas Kukaitis ir advokatų sporto klubo „Advoco“ vadovas Gytis Gaurilčikas. Geriausio turnyro žaidėjo prizas atiteko Ukrainos komandos žaidėjui Igoriui Baidai, rezultatyviausio žaidėjo - advokatui Elijui Burgiui („LT Advokatūra“), o geriausio vartininko - Andrejui Zapolskiui (VU TF).

Ketvirtąjį tarptautinį advokatų futbolo turnyrą „Lithuanian Bar Association Cup“ surengė Lietuvos advokatūra kartu su advokatų sporto klubu „Advoco“.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite