Angle down Atgal

Filmo apžvalga: „Wolf of Snow Hollow“ (2020)

Sąmojinga ir nuo ekrano nepaleidžianti siaubo komedija „Wolf of Snow Hollow“ yra vienas smagiausių šių metų filmų, tapęs maloniu siurprizu tiek kritikams, tiek žiūrovams. Tai netikėtai gera juosta apie vilkolakius, neleisianti nenuobodžiauti nė akimirkos.

Filmą režisavo, scenarijų parašė ir pagrindinį vaidmenį sukūrė man anksčiau negirdėtas Jimas Cummingsas. Šio kūrėjo talentą atskleidžia jau tai, kad jis nepabijojo suleisti nagų į siaubo komedijos žanrą (kuriame taip lengva prašauti pro šalį) ir kurti vilkolakių tematikos filmą (jie juk retai kada išeina geri).

Mažas Amerikos miestelis Snow Hollow įsikūręs snieguotuose Jutos valstijos kalnuose. Jis garsėja kaip slidinėti atvykstančių turistų traukos centras – kol jo nepradeda terorizuoti paslaptinga būtybė.

Ramų miestelio gyvenimą greitai sujaukia eilė siaubingų žmogžudysčių. Moterys tampa paslaptingo žvėries (o gal žmogaus?) aukomis, nė viena šeima nebegali jaustis saugiai, o filme centre atsidūręs šerifo padėjėjas Džonas nebežino ko griebtis. Jo paties asmeninis gyvenimas nenusisekęs, jis vaikšto į anoniminių alkoholikų susitikimus, ir kartais jaučiasi vieninteliu ką nors sugebančiu pareigūnu savo nuovadoje. Kaip rasti žudiką, kai miestelėnai ima kaltinti vieni kitus, o kai kurie kolegos mano, kad tai tiesiog vilkas? Į viską įsivelia dar ir Džono duktė, nesulaukianti tėtušio meilės, o taip pat jo tėvas, miestelio šerifas, kuriam jau seniai laikas į pensiją. Tuo tarpu kūnų skaičius vis auga...

Žiūrint „Wolf of Snow Hollow“ akivaizdu, kad jis kurtas su meile šiam žanrui. Cummingsas puikiai susipažinęs su visomis filmų apie serijinius žudikus klišėmis, ir vietomis juosta žiūrisi kaip labai juokinga CSI serija. Bet nesuklyskite – tai kartu ir labai efektingas siaubo filmas bei turbūt geriausia šių metų siaubo komedija. Pasirodo, ir filmas apie vilkolakius gali būti geras.

IMDB: www.imdb.com/title/tt11140488/

Daugiau kino recenzijų rasite čia: Kas gero ekranuose?

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite