Angle down Atgal

„F&F Mados namai“: pasiruoškite mokyklai ir sutaupykite!

Sunku patikėti, bet vasara pamažu baigiasi, o ankstyvi mokyklos rytai – jau visai čia pat! Kaip ir prieš kiekvienus mokslo metus mokiniui privalu suruošti ne tik reikalingas priemones, sąsiuvinius ir vadovėlius, bet ir pasirūpinti tinkamais drabužiais.

„F&F Mados namų“ vadovė Toma Krasauskienė pasakoja kaip mokinį paruošti mokyklai, kad vaikas jaustųsi stilingas, o tėvai džiaugtųsi lengvai prižiūrimais ir kokybiškais drabužiais. „Mažiesiems vaikams skirtoje madoje šįmet gausu elegantiškų drabužėlių: minimalistiniai kostiumėliai, švarkai, sarafanai, klasikiniais raštais marginti megztiniai ir princesiškos suknelės. Sakoma, kad būtent princesės suknelė – kiekvienos mergaitės svajonė, o ją derinant kartu su vilnos kardiganais ar medvilniniais švarkeliais mergaitė jausis patogiai.“

Kalbant apie vyresniuosius, žinoma, kad paaugliai visada leidžia suprasti, jog yra unikalios asmenybės. Jie nori būti madingi ir išskirtiniai.

Vaikai stengiasi atskleisti savo stilių, charakterį ir pomėgius per aprangą. Kartais tokie norai eksperimentuoti pasireiškia suplėšytais, ekstravagantiškais ar pernelyg ryškiais drabužiais. Leiskite vaikui eksperimentuoti ir žaisti su mada, bet nubrėžkite ribas. Vietoj plėšytų džinsų „F&F Mados namuose“ stilistės paaugliui pasiūlys prie diržo prisisegti unikalų pakabuką, priderins nebūtinai ryškius, tačiau blizgiais elementais puoštus batus ir pan.

„F&F Mados namuose“ rasite žinomų prekinių ženklų drabužius net 40 proc. mažesnėmis kainomis nei didžiuosiuose prekybos centruose. Apsilankykite su visa šeima ir naujam sezonui pasipuoškite neištuštinę piniginės!

„F&F Mados namai“: Vilniaus g. 224 ir Gardino g. 2, PC IKI, Šiauliai.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite