Angle down Atgal

Etaplius.lt staigmenos šalkauskiečiams: kino, teatro ir krepšinio rungtynių bilietai (vaizdo įrašas)

Pirmadienis tapo tikru iššūkiu Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos gimnazistams. Besiruošdami spalio 24-ąją Chaimo Frenkelio vilos parke rengiamai Moliūgų šventei, vaikinai ir merginos, apsiginklavę gremžtukais ir peiliais, skaptavo moliūgus. Trys poros auksarankių buvo apdovanotos Etaplius.lt įsteigtais prizais – kino, teatro ir krepšinio rungtynių bilietais dviem asmenims, mat kruopščiausiai išskaptavo Lietuvos regiono naujienų portalo logotipą.

Pasidalytas džiaugsmas – didesnis

Šiaulių Rotary ir Šiaulių Auksinio rato Rotaract klubai, vykdydami projektą "Atrask" ir siekdami už surinktas renginio lėšas padovanoti vaikams žieminių batukų, kviečia visus Šiaulių miesto gyventojus į jau ketvirtus metus organizuojamą Moliūgų šventę Ch. Frenkelio vilos parke. Renginio metu žadama eksponuoti 700 šviečiančių moliūgų.

Etaplius.lt naujienų portalo ir savaitraščio kolektyvas taip pat nusprendė prisidėti ir labdaringai šventei pristatyti moliūgus su įmonės logotipu. O kad džiaugsmo, beskaptuojant moliūgus, patirtų kuo daugiau žmonių, įsteigė prizų: kino, teatro ir krepšinio rungtynių bilietus tiems S. Šalkauskio gimnazijos gimnazistams, kurie gražiausiai išskaptuos žiniasklaidos įmonės logotipą.

Dalyvauti kruopščiausiai išskaptuoto Etaplius.lt logotipo varžytuvėse, vadovaujant mokytojai Jūratei Burneikienei, apsisprendė 12 gimnazistų. Kiti vaikai skaptavo moliūgus pasirinkta tema. Į Ch. Frenkelio kieme rengiamą šventę šalkauskiečiai iš viso žada pristatyti apie 20 moliūgų.

Šiandien paaiškėjo, kad labiausiai pasisekė šiems moliūgus išskaptavusiems gimnazijos jaunuoliams: IVa klasės mokinėms Gabrielei Kladkaitei ir Viktorijai Jokubaitytei (III vieta), Ib klasės mokinėms Izabelei Mikulskytei ir Gabijai Paulauskaitei (II vieta) bei IVa klasės mokiniams Viktorijai Jefremovai ir Edgarui Muzikevičiui (I vieta).

Renginys nemokamas

I vietos laimėtojai apdovanoti bilietais dviem asmenims į pasirinktą filmą kino teatre "Forum Cinemas", II – į krepšinio rungtynes Šiaulių arenoje, III – bilietais į spektaklį "Memofutura" Valstybiniame Šiaulių dramos teatre.

Primename, kad ketvirtadienį Ch. Frenkelio vilos parke lankytojai galės ne tik pasigrožėti moliūgų-žibintų švieselių jūra, bet ir turės galimybę išgirsti "X faktoriaus" dalyvio, daugkartinio dainų konkursų nugalėtojo ir atlikėjo Evaldo Vaikaso dainų. Be to, lankytojai galės pasivaišinti karšta arbata ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų karių išvirta moliūgų sriuba bei S. Daukanto gimnazijos mokinių išvirta moliūgų uogiene!

Parkas atidaromas spalio 24 d. 17 val. 30 min. Renginio pradžia – 18 val. 30 min. Renginys nemokamas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite