Angle down Atgal

„Erasmus“ mainų programos dalyvių apsilankymas savivaldybėje

Šiuo metu Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijoje įgyvendinama „Erasmus“ mainų programa. Projekto dalyviai – pedagogai ir mokiniai iš Turkijos, Italijos, Slovėnijos ir Rumunijos. Balandžio 8 d., pirmadienį, programos dalyviai atvyko į Šilalės rajono savivaldybę, kur juos sutiko Savivaldybės meras Jonas Gudauskas, Administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus, jo pavaduotoja Vera Macienė ir jaunimo reikalų koordinatorė Lina Maslauskienė.

Vadovai svečiams linkėjo įsimintinos ir nepamirštamos viešnagės, puikių įspūdžių, naujų draugų ir, žinoma, būtinai čia sugrįžti.

Tradiciškai svečių laukė klausimai, į kuriuos teisingai atsakiusiems įteikti mero pasirašyti atvirlaiškiai su žymiausiais rajono lankytinais objektais. Mainų programos dalyvių klausta, koks medis yra Šilalės simbolis, koks tradicinis Lietuvos patiekalas, kokia jūra skalauja Lietuvos krantus, prašyta įvardinti bent vieną žymų Lietuvos krepšininką.

Susitikimo pabaigoje pedagogams, į mūsų šalį atlydėjusiems gausų būrį mokinių, įteiktos simbolinės atminimo dovanos, padaryta bendra nuotrauka.

Tikimės, kad pasibaigus šiam projektui „Erasmus“ mainų programos dalyviai išvažiuos pasisėmę daug gerosios patirties, kupini įspūdžių ir susiradę draugų, su kuriais ryšį palaikys ir ateityje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite