Angle down Atgal

Elektrėnų pareigūnai drausmino eismo taisyklių pažeidėjus

Vakar Elektrėnų pareigūnai vykdė sustiprintą eismo kontrolę. Neviešo patruliavimo metu nustatyta 12 Kelių eismo taisyklių pažeidimų, iš jų 11 dėl naudojimosi mobiliojo ryšio priemonėmis ir 1 dėl posūkio signalo nerodymo.

Taip pat greičio kontrolė vykdyta naudojant „trikojį“, kuriuo Elektrėnuose, Dubijos g., ir Semeliškėse, kur leistini 50 km/h greičiai, fiksuoti du „skraiduoliai“. Elektrėnuose automobilis važiavo (jei tai galima vadinti važiavimu) 126 km/h greičiu, o Semeliškėse - 120 km/h greičiu. Abiem vairuotojams gresia ne tik baudos. Jiems teks atsisveikinti ir su teise vairuoti transporto priemones.
LR ANK 416 str. 6 d. - Nustatyto greičio viršijimas daugiau kaip penkiasdešimt kilometrų per valandą užtraukia baudą vairuotojams nuo keturių šimtų penkiasdešimt iki penkių šimtų penkiasdešimt eurų ir neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims – nuo keturių šimtų penkiasdešimt iki septynių šimtų eurų. 416 str. 7 d. - Už šio straipsnio 6 dalyje numatytą administracinį nusižengimą vairuotojams privaloma skirti teisės vairuoti transporto priemones atėmimą nuo vieno iki šešių mėnesių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite