Angle down Atgal

Ekologinės akcijos prizai pasiekė mokyklas

Druskininkų savivaldybės administracija, skatindama ekologinį švietimą, prieš šventes pakvietė visas mokyklas aktyviai įsijungti į socialinę akciją „Ekologiškos kalėdos 2019“ ir savo įstaigų bendras erdves bei klases puošti tik ekologiškomis, gamtai draugiškomis medžiagomis.

Autoritetinga komisija įvertino mokyklų bendruomenių pastangas ieškant ekologiškų papuošimo sprendimų ir apdovanojo akcijos dalyvius.

Neseniai mokyklas pasiekė akcijos „Ekologiškos kalėdos 2019“ prizai.

Kaip teigė Švietimo skyriaus vedėja Diana Brown, mokykloms skirti įvairūs išmanieji įrenginiai pagerins mokyklų materialinę bazę, padės mokytojams organizuoti ne tik pamoką, bet ir pertrauką.

Šiemet socialinės akcijos prizinis fondas sudarė net 15 tūkst. eurų, už kuriuos buvo įsigyta ir mokykloms padovanota planšetinių kompiuterių, išmaniųjų grindų, vaizdo projektorių ir spausdintuvų, interaktyvių žaidimų ir įrenginių – sumaniųjų „bitučių“, „scoti go“ žaidimas, tyrinėtojų rinkinių“.

Akcijoje dalyvavusios mokyklos taip pat gavo OFFICE 365 Integruotą programų ir tarnybų paketą bei mokymus, kurie padės mokykloms pereiti prie efektyvesnio veiklos planavimo, mažins popierinių dokumentų apimtis, gerins vidinę ir išorinę mokyklos komunikaciją.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite