Angle down Atgal

Eismo sąlygas sunkina pustymas ir slidūs kelių ruožai

Ketvirtadienio pavakarę Lietuvoje sudėtingesnės eismo sąlygos buvo Joniškio, Vilkaviškio, Prienų, Kaišiadorių rajonuose. Čia, kaip perspėja kelininkai, visuose keliuose pasitaiko slidžių ruožų su puraus ar pažliugusio sniego sluoksniu, kuris vietomis siekia iki 10 cm.

Alytaus rajone yra sunkiai pravažiuojamų rajoninių kelių ruožų. Šiaulių, Pasvalio, Joniškio ir Trakų rajonuose pusto, o Prienų rajone eismo sąlygas sunkina pūga. Pasvalio rajone susiformavo rūkas, matomumas vietomis sumažėjęs iki 50 m.

Likusioje šalies dalyje pagrindinių kelių dangos drėgnos, vietomis sausos, tačiau mažesnio eismo intensyvumo keliai išlieka slidūs, provėžoti, su prispausto ar pažliugusio sniego sluoksniu, yra ir apledėjusių kelių ruožų, perspėja Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Slidžius kelių ruožus valo ir barsto bendrovė „Kelių priežiūra“.

Šalyje ketvirtadienio pavakarę buvo be kritulių. Oro temperatūra svyravo nuo 3 iki 7 laipsnių šalčio.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, naktį debesuota su pragiedruliais. Kai kur trumpai pasnigs, pustys. Vėjas besikeičiančios krypties, 4–9 m/s, pajūryje iki 12 m/s. Žemiausia oro temperatūra nuo 10 iki 15, vietomis nuo 16 iki 18 laipsnių šalčio, pajūryje nuo 7 iki 9 laipsnių šalčio.

Elta

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite