Angle down Atgal

Eismo sąlygas sunkina plikledis ir snygis

Antradienio rytą eismo sąlygas sunkina plikledis ir snygis, įspėja Automobilių kelių direkcija. 6 val. duomenimis, sudėtingiausios eismo sąlygos dėl plikledžio ir snygio susidarė vidurio Lietuvoje, taip pat Biržų, Molėtų ir Plungės rajonuose.

Marijampolės, Kėdainių, Raseinių ir Biržų rajonuose pagrindiniai šalies keliai vietomis padengti puraus sniego sluoksniu iki 10 cm storio.

Daugelyje likusių šalies rajonų valstybinės reikšmės keliai yra slidūs, vietomis provėžoti, tik Klaipėdos, Kretingos, Vilniaus, Švenčionių, Zarasų, Vilkaviškio, Šilalės, Lazdijų rajonuose pagrindiniai keliai yra drėgni, vietomis sausi. 

Bendrovė „Kelių priežiūra“ slidžius kelių ruožus barsto, tačiau vairuotojų prašoma atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

„Kelių priežiūros“ duomenimis, prieš vidurnaktį Lietuvos vakaruose prasidėjusi šlapdriba iki 6 val. apėmė visą Lietuvą, sudėtingiausia situacija ties Kaunu ir Jonava.

„Visuose  regionuose nuo 4 val. vykdomi ne tik barstymo, bet ir valymo darbai. Pirmieji barstytuvai į magistralinius kelius išvažiavo dar vidurnaktį, buvo vykdomi prevenciniai barstymai, kad ryte nesusidarytų slidumas ir kelionės būtų sklandžios“, – teigiama „Kelių priežiūros“ pranešime.

Didžiojoje šalies dalyje sninga, tik pajūryje be žymesnių kritulių. Oro temperatūra siekia nuo 0 iki 5 laipsnių šalčio, pajūryje – iki 6 laipsnių šilumos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną vietomis krituliai, vyraus sniegas, šlapdriba. Daug kur plikledis, vietomis galima silpna lijundra.

Aukščiausia oro temperatūra bus nuo 0 iki 5, pajūryje – iki 7 laipsnių šilumos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite