Angle down Atgal

Eismo įvykio metu nukentėjo jauna vairuotoja ir nepilnametė keleivė

Penktadienio vakarą Pelėdnagių kaime būta nemenko eismo įvykio, kurio metu nukentėjo jauna moteris bei nepilnametė mergaitė. Eismo įvykio metu taip pat buvo stipriai suknežinti automobiliai. Paaiškėjo, kad avarijos kaltininkas 18-metis, kuris neturėjo teisės vairuoti. Be to, jo vairuotas automobilis nebuvo draustas, neturėjo privalomos techninės apžiūros. Liudininkų teigimu, vairuotojas bandė šalintis iš eismo įvykio vietos.

Išvažiavo iš šalutinės

Pirminiais duomenimis, eismo įvykis įvyko Pelėdnagių kaimo Pašilių ir V. Koncevičiaus gatvių sankryžoje tuomet, kai į pagrindinę gatvę važiavusį 1999 metais gimusios vairuotojos vairuojamą automobilį „VW Golf“ rėžėsi iš šalutinės gatvės išvažiavęs 18-mečio vairuojamas automobilis „VW Passat“.

Smūgio būta stipraus, mat pasatas apsisuko, jam suknežintas priekis, nulūžo galinis ratas, o golfui suknežintas keleivio pusės šonas, jis atsidūrė ant žaliosios vejos.

Nukentėjo vairuotoja ir keleivė

Eismo įvykio metu nukentėjo golfo vairuotoja ir 2006 metais gimusi keleivė, kuri sėdėjo ant galinės automobilio sėdynės. Abi nukentėjusios eismo įvykio dalyvės buvo pristatytos į gydymo įstaigą.

Atskubėję policijos pareigūnai sulaikė pasato vairuotoją, kuris, liudininkų teigimu, bandė šalintis iš įvykio vietos.

O tam priežasčių vaikinas turėjo – jis neturėjo teisės vairuoti automobilio. Be to, automobilis buvo nedraustas privalomuoju draudimu, jam nebuvo atlikta privaloma techninė apžiūra. Abiejų transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs.

Vežė šokėjas

Paaiškėjo, kad į avariją pateko Kėdainių kultūros centro šokių studijos vadovė Paulina Švaranavičiūtė, kuri po repeticijos mokines išvežiojo po namus.

Paaiškėjo, kad iki tragedijos buvo likęs vos vienas žingsnis, mat likus kelioms minutėms iki avarijos iš golfo išlipo dar viena šokėja – 2007 metais gimusi mergaitė. O visas smūgis avarijos metu teko būtent keleivio pusei, kur prieš keletą minučių iki eismo įvykio ji ir sėdėjo. Tad baisu ir pagalvoti, kokios pasekmės būtų, jei įvykio metu ji būtų vis dar sėdėjusi automobilyje.

Liūdnos pasekmės

Po eismo įvykio abi nukentėjusios eismo įvykio dalyvės gydomos ambulatoriškai.

Jos paleistos iš ligoninės po tyrimų ir medikų apžiūros.

„Mano mokinei diagnozuoti sumušimai, sakė skauda, kai pasijudina, o aš su kelio ir kulkšnies įtvaru, mėlyna koja visa, dubuo, žodžiu, visas dešinys šonas mano baisus, sužalotas, kojos pajudint nelabai galiu“, – žurnalistui sakė P. Švaranavičiūtė.

Tikisi kamerų pagalbos

P. Švaranavičiūtė kreipėsi į Pelėdnagių seniūną Edviną Pagirską, mat sankryža, kurioje įvyko eismo įvykis, yra filmuojama vaizdo kameromis, jų įrašai saugomi seniūnijoje.

Jauna moteris teigė, kad kol kas iš seniūno jokio atsakymo nesulaukė.

Tuo metu avarijos kaltininkas, teigė, kad žinojo, jog išvažiuodamas iš šalutinės gatvės turi praleisti pagrindine gatve važiuojančius automobilius. Jis gynėsi, kad bandė stabdyti, tačiau sakė buvo per vėlu. 

Eismo įvykio detales aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite